Ünlü rapçi ameliyat oldu!

Rapçi Sefo, safra kesesi ameliyatının ardından Instagram'da sürpriz bir şekilde sünnet olduğunu duyurarak sağlığının iyi olduğunu paylaştı.

Ünlü rapçi ameliyat oldu!

Rapçi Sefo, geçirdiği safra kesesi ameliyatının ardından hayranlarına Instagram üzerinden bilgi verdi. Hastanedeki bir fotoğrafını paylaşarak "Albüm iptal" notu düşen Sefo, takipçilerini endişelendirdi. Ancak hemen ardından yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar ne oldum değil, ne olacağım diyeceksiniz. 3-4 ay önce sahnedeydim, şimdi yataktayım" ifadeleriyle durumu açıkladı.

Sefo, bir sonraki paylaşımında ise sürpriz bir şekilde "Sünnet oldum arkadaşlar. Bir sıkıntı yok, gayet iyiyim" dedi. Daha sonra gerçek sebep ortaya çıktı ve Sefo'nun safra kesesi ameliyatı geçirdiği öğrenildi.

Rapçi, son paylaşımında takipçilerine teşekkür ederek, "Safra kesesi ameliyatı oldum. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. Ayrıca ameliyat sonrası hastane odasında arkadaşıyla birlikte Playstation oynadığı anı da paylaştı. Sefo'nun sağlık durumuyla ilgili daha fazla gelişme bekleniyor.

Ünlü rapçi ameliyat oldu!