Wanda Nara, İtalya'da şampiyon oldu, İstanbul'a döndü!

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, İtalya'da katıldığı Yıldızlarla Dans yarışmasında birinci olarak büyük bir başarı elde edip İstanbul'a döndü.

Wanda Nara, İtalya'da şampiyon oldu, İstanbul'a döndü!

Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, İtalya'da katıldığı ünlü bir yarışma programında birinci olarak büyük bir başarı elde etti. Uzun süredir programın yarışmacısı olarak İtalya'da yaşayan Nara, final bölümüyle ekranlara veda etti ve şampiyon olarak İstanbul'a döndü.

"Yıldızlarla Dans" adlı yarışmanın finalinde birinci olan Nara, partneriyle birlikte şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadı. Büyük bir heyecanla kucakladığı şampiyonluk kupasıyla pozlar veren Nara, bu mutlu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. İtalya'da geçirdiği süre zarfında eşi Mauro Icardi ve çocuklarından ayrı kalan Nara, yarışmanın tamamlanmasının ardından İstanbul'a dönerek ailesine kavuştu.

Nara, özel uçağından inerken dev şampiyonluk kupasıyla birlikte çekilen fotoğrafları Instagram hesabından paylaşarak Türk hayranlarıyla sevincini paylaştı. Geçtiğimiz hafta Domenica In'e verdiği röportajda ilişkileriyle ilgili bilinmeyenleri anlatan Nara, Arjantin'i özlediğini ve İstanbul'u önceden bildiğini belirtti. Eşi Mauro Icardi ile tanışmalarını ve ilişkilerini anlatarak duygusal anıları paylaştı.

10 yıl önce başlayan ilişkilerinin evlilikle sonuçlandığını ve çocuklarını kendi çocukları gibi gördüğünü söyledi. İlişkilerinin zamanla olgunlaştığını ve artık kıskançlık hissi olmadığını belirten Nara, hatta eşini daha fazla seksi fotoğraf çekmeye teşvik ettiğini dile getirdi. Ancak, işlerinin yoğunluğu nedeniyle ilişkilerinin kolay olmadığını da ifade etti.

Wanda Nara, İtalya'da şampiyon oldu, İstanbul'a döndü!
İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

    Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

    Tekrar deneyiniz.