Mahkemelik olan Yeşim Salkım ve Seda Sayan’ın kavgası tatlıya bağlandı

Şarkıcı Yeşim Salkım ile Seda Sayan arasında meydana gelen ve devamında mahkemeye taşınan polemik son buldu. Salkım, barıştıklarını açıkladı.


Mahkemelik olan Yeşim Salkım ve Seda Sayan’ın kavgası tatlıya bağlandı

Hürriyet’in haberine göre Yeşim Salkım, önceki gün eski eşi Hakan Eratik ve kızları Ada ile İstinye Park’taydı. Yemek ve alışveriş turu esnasında habercilerin sorularını da cevaplayan Salkım, bir müddet önce Seda Sayan ile arasında başlayan gerginliğin son bulduğunu açıkladı.

Salkım, programına misafir aldığı bazı kişilerin kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Sayan’a tepki göstermiş, onun sert sosyal medya paylaşımları üstüne Sayan da suç duyurusunda bulunmuştu.

İki meşhur arasında beklenmedik bir gelişme meydana geldi. Yeşim Salkım, barıştıklarını belirtti.

Salkım; “Seda abla ile barıştık. Kendisini arayıp ‘Herkese ablalık yaptın da bir bana yapmadın’ dedim. O da sağ olsun gönlümü aldı.

Sanat camiasında bu şekilde münakaşalar, kavgalar oluyor, mühim olan erdemli davranabilmek. Her şey tatlıya bağlandı, ben suç duyurumu geri çekiyorum” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşim Salkım’ın damadı düğüne sokak köpeğiyle geldi!

Yeşim Salkım’ın damadı düğüne sokak köpeğiyle geldi!

Yşim Salkım'ın kızı ile evlenen Ozan Düzdaş, ünlü simalarında katıldığı düğününe sokakta bulup sahiplendiği köpeği ile geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz