Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Hande Erçel ve Gloria Jean’s Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler arasında yeni bir aşk başladı.


Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Son dönemde Instagram’da popüler olan Mehmet Dinçerler, başta takipçileri olmak üzere olumlu yorumlar alırken, Hande Erçel ile birlikte aşk yaşadığının ortaya çıkması ile birlikte adeta Instagram hesabı ayağa kalktı. Hande Erçel ve Gloria Jean’s Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler arasında yaşanan aşkın ortak arkadaşları sayesinde Cihangir’de “Hazine” gece kulübünde başladığı ve birlikte sabahlara kadar eğlendikleri açıklandı. Çiftin birlikte Instagram üzerinden fotoğraflar yayınlamamaları ise akıllarda soru işaretlerine sebep olurken, Mehmet Dinçerler’in geçtiğimiz günlerde Doğu bölgesinde bir şehirde derslik açılışına katıldığı biliniyordu.

HENÜZ DAHA ÇOK GENÇ ANCAK…

Henüz daha 29 yaşında olmasına rağmen başarılı işlere imza atan Mehmet Dinçerler, son dönemde Türkiye’de kahve sektörünün oldukça fazla kar getirici ve tercih edilen bir sektör olmasından dolayı göz önünde de bulunuyor. Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşkının kısa bir süre önce başladığı ve ikili tarafından yakın zamanda Instagram üzerinden birbirleri ile çekilmiş fotoğrafların paylaşılabilecek olduğu tahmin ediliyor.

HANDE ERÇEL HAYRANLARI HABER BEKLİYOR

Aşkını henüz hayranları ile paylaşmayan Hande Erçel’in bu ilişkiden tam olarak emin olamadığına dair söylentiler çıkmaya başladı. Zira magazin dünyasında sık sık bir arada görüntülenen ikilinin ağzını bıçak açmıyor ve ilişkileri hakkında herhangi bir yorum gelmedi. Bu durum Erçel’in hayranlarınıda tedirgin ediyor. İkilinin yakın zamanda meraklıların sorularını tek tek yanıtlaması bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hande Erçel işadamı sevgilisinden cimri olduğu için ayrılmış!

Hande Erçel işadamı sevgilisinden cimri olduğu için ayrılmış!

Bir süredir ismi Murat Dalkılıç'la anılan Hande Erçel'in Mehmet Dinçerler ile ile olan ilişkisini neden bitirdiği anlaşıldı. İddiaya göre iş adamının çok cimri olması Erçel'i kızdırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz