Mehmetçiğe destek olmak için asker kıyafeti ile konser verdi!

Bahar Dierkes, geçen gece Etiler Vitrin’de yeni çıkardığı ‘Seni Mi Avutayım?’ adlı pop single parçasının lansmanını gerçekleştirdi.


Mehmetçiğe destek olmak için asker kıyafeti ile konser verdi!

Sahnesine asker giysisi ile çıkan şarkıcı, “Bu gece Afrin’e şehitlerimize ve ailelerimize hitap edeceğiz. Şehit ailelerine ve Mehmetçik Vakfı’na gelirimizin yüzde 30’unu bağışlayacağız. Biz bayrağımızı ve ulusumuzu korumak için şehit veriyoruz. Bu gece onlara hitap etmeye çalışacağız. Beraber şehitlerimizi anacağız” şeklinde konuştu. Rafet El Roman ile albüm yapmayı düşündükleri ama daha sonra gerçekleşmediğini belirten Bahar Dierkes, “Yapmayı düşünüyorduk ama lafta kaldı. Üç kadın olacaktık ama sonradan o tek bir kadınla yaptı” biçiminde konuşunca basın mensuplarının, “Aranızda bir kırgınlık mı var?” sorusuna ise “Asla kırgınlık yok. O benimle yapmadı. Tek başıma başardım, ya çok büyüyeceğiz ya da olduğumuz yerde kalacağız” şeklinde konuştu.

‘İnşallah uğurum olur’

Almanya’da ve Avrupa’da hayranlarının olduğunu belirten sanatçı, “Normalde arabesk tarzda müzik okuyorum ve bir arabesk şarkıcının pop şarkı okuması çok zor olur ama benim sesim şarkıya oturdu. Bu şarkı inşallah uğurum olur” dedi. Bir dönem isimi Hülya Avşar ile anılan Alman Boksör ile de ilişki yaşadığını ancak daha sonra yollarını ayırdıklarını dile getiren Dierkes, “Hülya Hanım’ın akrabasıymış. İlişki falan değilmiş yani” diyerek konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz