Mekan basıp pompalı tüfekle genç kızı başından vurdular!

Konya’da pompalıyla mekan basıp etrafa ateş eden magandalar, genç kızı başından yaraladı. Müşterilerin yaşadığı korku ve saldırganların sakin halleri kameralara takıldı.


Mekan basıp pompalı tüfekle genç kızı başından vurdular!

Konya’nın Ereğli ilçesinde bir grup, kafede gördükleri grubu, husumetli oldukları kişiler sanarak mekana av tüfeğiyle ateş açtı. Can pazarının meydana geldiği kafede müşteriler korku ve panik içerisinde kaçışırken, Teslime Tomak (20) başına isabet eden saçma ile yaralandı.

ARAÇTAN İNİP AV TÜFEĞİYLE DEHŞET SAÇTI

Olay, saat 17.00 sıralarında Sümer Mahallesi’nde bir kafede yaşandı. Arabayla gezen M.Ç., B.Ç., R.T. ve A.T., iddiaya göre bir kaç saat önce kavga ettikleri grubun, cadde üstündeki kafede oturduğunu sanarak dehşet saçtı. Arabadan inip, kafeye dalan 4 kişiden, elinde av tüfeği bulunan M.Ç., kapının girişinde kavga ettiklerini zannettiği grubu rastgele ateş açtı.

GENÇ KIZ BAŞINDAN YARALANDI

Can pazarının meydana geldiği, müşteriler panik ve korku içerisinde kaçıştığı kafede saçmanın başına isabet ettiği Teslime Tomak, yaralandı.

KAVGA ETTİKLERİ GRUP KAFEDE YOKTU

Genç kız kanlar içinde yere yığılırken, müşteriler ise çığlıklar atarak yardım istediler. Meydana gelen kargaşa esnasında bir kişi M.Ç.’nin elinden tüfeği almak istedi fakat başarılı olamadı. Kafenin içini kontrol eden 4 kişi, kavga ettikleri grubun, kafede olmadığını anlayınca hızla olay yerinden ayrıldı.

GENÇ KIZIN VAZIYETI İYİ

Saldırının sonrasında arkadaşları tarafından kafeden çıkartılan genç kız, sağlık ekibinin ilk müdahalesinin sonrasında ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan genç kızın sağlık vaziyetinin iyi olduğu söylendi.

SALDIRI ANLARI KAMERADA

Saldırı anları ise güvenlik kamera kayıtlarına yansıdı.

Polis, M.Ç., B.Ç., R.T., A.T. ve olaya karıştığı ileri sürülen A.C. ile M.S.’yi gözaltına aldı. Soruşturma sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz