Melih Gökçek twitter paylaşımlarına Ahmet Hakan ile başladı

Ahmet Hakan tarafından söylenen “kendini halen başkan sanıyor” sözüne Melih Gökçek tarafından cevap gecikmedi. İstifa eden Melih Gökçek “vaktim bol gel seni gezdireyim” dedi.


Melih Gökçek twitter paylaşımlarına Ahmet Hakan ile başladı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘metal yorgunluk’ eleştirisi sonrasında istifasını talep ettiği belediye başkanları arasında yer verilen Melih Gökçek, Ankara Belediye Başkanlığı görevini bıraktığından bu yana sosyal medya adresi Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor.

Bu defa Ankara’da sonbahar temalı fotoğraflar paylaşan Gökçek, basın mensubu Ahmet Hakan’a “Bu aralar yeni işime başlayana kadar vaktim bol, gel seni gezdireyim” şeklinde konuştu.

Ahmet Hakan, dün (9 Kasım 2017) istifasının sonrasında Twitter’dan Ankara hakkında paylaşımlarda bulunan Gökçek’e, “Kendini hâlâ başkan sanıyor” yorumunda bulunmuştu.

Ahmet Hakan’ı da Ankara’ya çağıran Gökçek, ”Bu güzellikleri fakat Ankara’da bulabilirsin. Bence sen de bir Ankara sonbahar seferi yap. Bu aralar yeni işime başlayana kadar vaktim bol, hazır fırsat, gel seni gezdireyim” şeklinde konuştu. Gökçek’in “yeni işim” derken ne kast ettiği henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir
Sözcü Gazetesi Melih Gökçek’in yazarlık teklifini kabul etmedi

Sözcü Gazetesi Melih Gökçek’in yazarlık teklifini kabul etmedi

Sözcü gazetesinde yazar olmak isteyen Melih Gökçek'e gazeteden cevap geldi. Gazete böyle bir şeyin mümkün olamayacağını dünya görüşlerinin farklı olduğunu açıkladı.

One comment
  1. Melih gökçek önce Akçalı koop üyeleriyle Helalleşsin sonra Tur atmayı denesin Ben hakkımı Helal etmiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz