Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan arkadaşını sildi!

Merve Boluğur, eski eşi Murat Dalkılıç ile samimi arkadaşlık kuran Şilan Makal’ın isminin aşk dedikodularına karışmasını kendine yediremedi. Boluğur, arkadaşını hayatından sildi.


Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan arkadaşını sildi!

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur, Ağustos 2015’te evlenmiş, Ekim 2017’de boşanmıştı. Dalkılıç, Merve Boluğur’un yakın arkadaşı, ‘Yeni Gelin’ dizisinin ‘Dilan’ı Şilan Makal’ı ‘Aşinayız’ klibinde oynatınca aşk dedikoduları çıkmıştı.

DEDİKODULAR YALANLANMIŞTI

Murat Dalkılıç’ın Şilan Makal’ı klibinde oynatmasıyla ikilinin aşk yaşadıkları belirtilmişti. Şilan da Murat da ayrı ayrı dedikoduları yalanlamıştı.

“BENİMLE KONUŞMUYOR”

Şilan Makal konu tekrardan gündeme gelince şu şekilde konuştu: “Birileri bizi Murat ile birbirimize yakıştırmış, dedikodu çıkarmış. Murat ile aramda hiçbir yakınlık, samimiyet yok. Ama bu dedikodular yüzünden sevdiğim bir arkadaşım olan Merve Boluğur ile aram bozuldu. Benimle artık konuşmuyor.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz