Merve Boluğur’dan Murat Dalkılıç’a çiçekli gönderme!

Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel ile olan ilişkisini açıklamasının ardından eski eşinden çiçekli nispet bir paylaşım geldi. Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen kır çiçeklerini kalp emojisiyle sosyal medyada paylaştı.


Merve Boluğur’dan Murat Dalkılıç’a çiçekli gönderme!

Takvim Gazetesi’nde yer verilen habere göre güzel oyuncu Merve Boluğur, bugün kutlanan Sevgililer Günü’nden saatler önce akılları karıştırdı. Murat Dalkılıç’la 2 senelik evliliğini Eylül 2017’de bitiren Boluğur, önceki gün gizemli bir adresten gelen çiçekleri ‘Love it’ (Bunu sevdim) notuyla instagram’da paylaştı. Meşhur oyuncunun paylaşımına kalp emojisi eklemesi de dikkat çekti.

YENİ AŞKA MI YELKEN AÇTI?

Dalkılıç’la boşandıktan sonra isimi kimselerle anılmayan güzel oyuncunun bu hamlesi “Merve, yeni bir aşka yelken mi açtı?” sorusunu akıllara getirdi. Boluğur’un bazı takipçileri “Bu yeni aşk değil, Murat’a çiçek gibi nispet” yorumu yaptı.

Öyle ki; Boluğur’dan ayrıldıktan sonra gönlünü oyuncu Hande Erçel’e kaptıran Murat Dalkılıç, 2 aylık aşkı ile ilgili tek kelime etmiyordu. Fakat Dalkılıç, geçtiğimiz gün Erçel’i çok sevdiğini ve onun hamaratlığına vurulduğunu itiraf etmişti. Bu sözler üstüne Merve Boluğur’dan da çiçekli hamle geldi…

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz