Metin Özülkü: Kerimcan Durmaz kim?

Ankamall AVM, 90’lar konserlerinde bu hafta Eda-Metin Özülkü çiftini ağırladı. Romantik şarkıların sevilen isimleri Eda ve Metin Özülkü şarkılarıyla müzikseverlere harika bir müzik ziyafeti verdi.


Metin Özülkü: Kerimcan Durmaz kim?

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte iki meşhur sanatçıya alaka büyüktü. Şarkılarını sevenleriyle hep bir ağızdan seslendiren ikili, 1.5 saat sahnede kaldı. Konser sonunda Ankamall AVM Müdürü Tahir Yılmaz, çifte teşekkür çiçeği takdim etti.

METİN ÖZÜLKÜ’DEN MUAZZEZ ABACI’YA DESTEK

İki meşhur sanatçı, hayranlarından gelen soruları da cevapladı. Bir hayranı, Metin Özülkü’ye “Yapımcısı, ‘Muazzez Abacı, Kerimcan Durmaz’ın çıktığı mekanda konser veremez’ diye konserini iptal etti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz” diyerek sordu. Metin Özkülkü, “Kerimcan Durmaz kim? Tanımıyorum. Ne yapıyor bilmiyorum ama Muazzez Abacı çıkmak istemiyorsa bir bildiği vardır” cevabını verdi.

“GÜNÜMÜZ MÜZİĞİ BİZE HİTAP ETMİYOR”

Günümüz popüler müziğinin kendisine hitap etmediğini söyleyen Metin Özülkü, “Son dönemde dünyanın geldiği sosyal nokta neyse müzik de aynı paralelde devam ediyor. 80’li, 90’lı senelere göre duygular eksik. Romantizmin azaldığını görüyorum. ‘Beğenmiyorum’ diyemem, bugünün içine doğanlar için keyiflidir ama bize hitap etmiyor” ifadelerini kullandı.

YENİ ALBÜM GELİYOR

Yeni albüm çalışmasından da bahseden Metin Özülkü, “30 yaş üstüne hitap eden, iddiasız şarkılardan oluşan bir albüm projemiz var. Kapakta ’30 yaş altı dinlemesin’ diyerek not düşeceğim” dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kerimcan Durmaz’a anne ve babasından destek

Kerimcan Durmaz’a anne ve babasından destek

Bostancı'da hayranları ile bir araya gelen Kerimcan Durmaz'ı sevinçli gününde anne ve babası da yalnız bırakmadı. İkilinin fotoğrafını Kerimcan'ın ablası Serap Akbudak paylaştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz