Metrobüste cinsel tacize 10 yıl hapis cezası istendi

Metro’da 19 yaşındaki genç kıza cinsel taciz yapan şahıs, yalanlar üzerine yalanlar söyleyerek tacize devam etti. Ancak genç kız hakkında şikayetçi olunca hakkında 10 yıla kadar hapis istendi.


Metrobüste cinsel tacize 10 yıl hapis cezası istendi

İstanbul’da meydana gelen taciz olayında yaşanılanlar herkesi şok etti. İstanbul’da üniversite eğitimini alan 19 yaşındaki genç kız Z.Y.’nin maruz kaldığı taciz olayı metrobüste meydana geldi. Taciz olayını emniyet ekiplerine anlatan genç kız  Z.Y. öğlen saatlerinde bindiği metrobüste oturarak seyahat ettiği sırada arkasında ayakta duran şahsın ismini polis merkezinde öğrendiğini bu ismin A.D. olduğunu belirterek kişinin seyahat esnasında taciz eyleminde bulunduğunu bundan rahatsız olduğu için şahsı uyardığını ifade etmesine rağmen devam ettiğini söyledi.

GENÇ KIZIN GÖĞÜSLERİNE SÜRTÜNEREK TACİZ ETTİ

Üniversiteli genç kızın yanına gelen şahsın göğüslerini koluyla okşadığını aktaran Z.Y şahsa karşı tepki olarak kolunu kendisinden uzaklaştırdığını ve montunu da kendi üzerine çektiğini ifade etti.Ayrıca şahsın daha sonra da yanında bulunan bayanın çocuğunu sevmeye başladığını anlatarak o esnada da koluyla kendisinin göğsüne sürttürerek taciz ettiğini bildirdi.

YALANLARLA VATANDAŞLARI SUSTURDU

Fiziksel tacizin ardından şahsın metrobüs boş olmasına rağmen başından ayrılmadığını söyleyen üniversiteli genç kız Z.Y., şahsın telefon numarasını göstererek kendisine işaret yapmasının ardından sesli bir şekilde tepki gösterdiğini ve ardından olaya müdahale etmek isteyen vatandaşlara da şahsın birbirlerini tanıdığı yalanını söylediğini açıkladı. Tartışmanın büyümesinin ardından şahsın kendisini oyuncu olarak tanıttığını belirten genç kız metrobüsten indikten sonra tacizciden şikâyetçi oldu. Genç kızın şikayetinin ardından şahıs hakkında 10 yıla kadar hapis cezası istendi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hollywood yapımcıları cinsel taciz suçlaması yüzünden zarara uğradı

Hollywood yapımcıları cinsel taciz suçlaması yüzünden zarara uğradı

Geçtiğimiz sene Hollywood'u sarsan cinsel taciz olayının baş aktörlerinden olan ve kariyerinde hızla düşüşe geçen Kevin Spacey, Netflix'i de büyük zarara soktu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz