Muazzez Ersoy konser gelirlerini Mehmetçik vakfına bağışladı

Muazzez Ersoy’un geçtiğimiz gün verdiği konserin gelirini ’14 Şubat’ta Sevgilimiz Mehmetçik’e hareketinden yola çıkarak Mehmetçik Vakfı’na bağışladığı gün yüzüne çıktı.


Muazzez Ersoy konser gelirlerini Mehmetçik vakfına bağışladı

14 Şubat’ta Sevgilimiz Mehmetçik kampanyasına destek çığ gibi büyüyor. Sanat camiasından da birçok meşhur adın destek verdiği Mehmetçik Vakfı’na bir destek de Muazzez Ersoy’dan geldi. Geçtiğimiz cumartesi günü Günay Restoran’da sahne alan Muazzez Ersoy’un, sessiz sedasız bir biçimde geceden elde ettiği geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışladığı gün yüzüne çıktı. Konu ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınan Ersoy, “Hayrın kimse tarafından bilinmeyeni makbuldür” şeklinde konuştu. Ebru Gündeş de 14 Şubat’ta gerçekleştirdiği konserinden kazanacağı geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışladığını açıklamıştı. Gündeş, “En büyük aşk vatansa; en büyük sevgiyi hakeden de o aşk için savaşan yiğittir… Konserimizden elde edeceğim geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlamaktan onur işitirim. Rabbim yar ve yardımcıları olsun” demişti. 

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz