Müge Anlı programına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı konuk etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müge Anlı’nın programına misafir olarak yeni başlatılan okuma-yazma seferberliğine destek verdi. Erdoğan’ın sözleri stüdyodakiler tarafından alkışlanarak karşılandı.


Müge Anlı programına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı konuk etti!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında okuma-yazma seferberliği başlatıldı. Seferberliğe Cumhurbaşkanı Erdoğan’da canlı yayına bağlanarak destek oldu.

“VATANDAŞLARIMIZI GÖRÜNCE HEYECANIM ARTTI”

Cumhurbaşkanlığı Devlet Misafir Evi’nden canlı yayına bağlanan Erdoğan, şunları belirtti: “Şu anda ben ekranda özellikle davetinize icabet eden tüm vatandaşlarımızı görünce, benim de heyecanım arttı. Milletimizin okuma yazma kampanyaları konusundaki hassasiyetini eskiden beri biliyoruz. Her türlü desteğin verileceğine de inanıyorum.

DİPLOMA TÖRENİNE KATILACAĞININ SÖZÜNÜ VERDİ

Halkımın okuma yazmaya ne kadar hasret olduğunu sizlerden de bizzat dinledik. Valiliklerimize, kaymakamlıklarmıza, muhtarlıklarımıza isteklerini iletebilirler. Size, seyircilerimize ve halkımıza şahsım ve milletim ismine çok çok teşekkür ediyorum. Diploma töreninde şahsen yahut canlı bağlantı ile sizlerle beraber olmaktan çok büyük memnuniyet duyarız.”

“HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERDİK, VERİYORUZ”

Emine Erdoğan da şu ifadeleri kullandı: “Biz de bu seferberlikte senelerdir varız. Ülkemizin bu derin yarasına katkı temin etmek için, bizzat başlattığınız ve başarı ile neticelendirdiğiniz kampanyalar bulunuyor. Sizler gibi değerli arkadaşlarımızın yürüttükleri kampanyalara her türlü desteği verdik, veriyoruz.”

AYAKTA ALKIŞLANDI

Canlı yayında okuma yazma seferberliği için herkese çağrı yapan Erdoğan, stüdyodakiler tarafından ayakta alkışlandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz