Müjde Ar, yeni dizisi ile ekranlarda izleyiciyle buluşuyor

Yeşilçam’ın ünlülerinden usta oyuncu Müjde Ar, bir internet televizyonunda yayınlanacak olan yeni dizide sıra dışı bir rolle izleyici karşısına çıkacak.


Müjde Ar, yeni dizisi ile ekranlarda izleyiciyle buluşuyor

Türkiye’nin en çok izlenen internet televizyonu puhutv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Şahsiyet” dizisi, son senelerin en iddialı kadrosunu sıra dışı rollerde bir araya getirdi.

MÜJDE AR’I SIRADIŞI ROLLE İZLEYECEĞİZ

Ay Yapım’ın yeni internet dizisi “Şahsiyet”in oyuncularına Müjde Ar da eklendi. Çok yakında puhutv’de yayınlanmaya başlayacak olan Şahsiyet’te Müjde Ar, birbirinden usta oyuncularla kamera karşısına geçecek. Seneler sonra televizyona dönen Müjde Ar’ı dizide sıra dışı bir rolle izleyeceğiz.

HALUK BİLGİNER DE EKİPTE

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın yapacağı Şahsiyet’in senaryosu ise Hakan Günday’a ait. Şahsiyet’in hikayesinde Cansu Dere, Haluk Bilginer, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk ve Ayhan Kavas rol alacak.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz