Murat Boz savcılıktan çıkan karara ateş püskürdü

Murat Boz, tatilde evinin dinlenip ses kayıtlarının ifşa edilmesi ile ilgili geçtiğimiz günlerde savcılığa başvuruda bulunup şikayetçi olmuştu. Ancak savcılık takipsizlik kararı verince hem sevenleri hem kendisi şoke oldu.


Murat Boz savcılıktan çıkan karara ateş püskürdü

Tatil esnasında evinde geçen konuşmaların kayıt altına alınarak ifşa edilmesi ünlü şarkıcı Murat Boz’u çileden çıkarmıştı. Bunu yapanların yanına bırakmamak adına savcılığa başvuran ünlü şarkıcı bir şok da savcılık kararı ile yaşadı. Savcılık Murat Boz’un ünlü olmasını gerekçe göstererek başvuruya takipsizlik kararı verdi. Özel hayatına saldırıldığını söyleyen Murat Boz olayın halka açık bir alanda değil kendi evinde gerçekleştiğini ve bunun kabul edilemez olduğunu söyledi. Murat Boz savcılıktan çıkan bu kararla birlikte sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımlarla adeta isyan etti “Ünlü olmak her şeye katlanmak mı” dedi.

HADİSE, MURAT BOZ’UN YANINDA

Bir insanın evine işitme cihazı yerleştirip dinlenilmesinin kabul edilemez bir şey olduğunu söyleyen Hadise “biz ünlüyüz diye insan değimliyiz” dedi. Savcılığın Murat Boz’a sen ünlüsün ve buna katlanmalısın dediğini söyleyen Hadise böyle bir şey olamaz kabul edilemez. Basın mensuplarının işlerine saygı duyduğunu ancak bir sınır olması gerektiğini söyleyen Hadise, “ülkemizde yasal eksiklikler var” dedi. Gazetecilere açıklama yapan Hadise’nin cevaplarına bir muhabir, “bunu bir gazetecinin yapma ihtimali yok. Evine girip çıkan biri olabilir” dedi.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK GELDİ

Murat Boz’un evine böcek yerleştirilerek dinlenmesi birçok ünlü tarafından kabul edilemez bir davranış olarak nitelendirildi ve ünlü sanatçı için teselli mesajları gönderildi. Ancak Savcılıktan verilen bu kararın ardından konu yeniden gündeme geldi ve eleştiriler çığ gibi büyümeye başladı. Gerek magazin dünyasında gerekse ünlü şarkıcının sevenleri tarafından özelikle Twitter üzerinde birçok eleştiri bulunuyor. Murat Boz’un yanında olduğunu söyleyen Hadise, “bu konu bu şekilde kapanmayacak” diyerek ünlü şarkıcıya desteğini yeniledi.

İlginizi Çekebilir
Murat Boz’la sahneye çıkan Hadise sinir küpüne döndü!

Murat Boz’la sahneye çıkan Hadise sinir küpüne döndü!

Osmaniye'de tesis açılışı için Murat Boz ile birlikte konser gerçekleştiren Hadise, sahnede sesini duyamayınca adeta çıldırdı. Ünlü şarkıcının sinirli hali kameralardan kaçmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz