Murat Saygı ve Gül Gölge 11 yıl sonra boşanma kararı aldı

Sunucu Gül Gölge ve ünlü televizyoncu Murat Saygı, boşanmaya karar verdiklerini açıkladı. 11 sene önce evlenen çiftin, Ali ve Emir adında iki çocuğu bulunuyor.


Murat Saygı ve Gül Gölge 11 yıl sonra boşanma kararı aldı

Oyuncu ve sunucu Gül Gölge Saygı ile televizyoncu Murat Saygı’nın 11 senelik evliliği bitiyor… Sabah’tan Bülent Cankurt’un yazısı..

Son dönemde evli çiftlere bir haller oldu! Son birkaç ayda yaptığım mutsuz evlilik ve boşanma haberinin sayısını unuttum. İşte herkesi şoke edecek bir boşanma haberi daha! Güzel sunucu Gül Gölge Saygı ile usta televizyoncu Murat Saygı’nın 11 senelik evliliği bitiyor. Yakın çevrelerinden öğrendiğime göre; Ali ve Emir isminde iki çocukları olan çift, kavga- gürültü etmeden 11 senelik evliliklerini bitirme kararı almış…

EŞİYLE BEKAR EVİ BAKIYOR!

Hatırlarsanız; çok yakın iki dost olan Gül Gölge Saygı ile Elif Gönlüm’ün arasında üç sene önce ‘mesaj’ skandalı meydana gelmişti. Gönlüm; aile dostu olan Gül Hanım’ın, basketbolcu eşi Kerem Gönlüm’e samimi mesajlar attığını iddia etmiş, ortalık karışmıştı. Gönlüm’ün iddiaları ardından o dönem, Saygı çiftinin evliliklerinin üstünde kara bulutlar dolaştığı öne sürülmüş ama dedikodular fos çıkmıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz