Mustafa Sandal’a Emina’dan ters köşe! Eski aşkına dönüyor

Mustafa Sandal ile boşanma sürecide olan Emina Sandal, eski aşkı Marko Miskoviç ile tekrar aşk yaşamaya başladı. Emina, Marko ile daha önce evliliğin eşiğinden dönmüştü.


Mustafa Sandal’a Emina’dan ters köşe! Eski aşkına dönüyor

Mustafa Sandal ile ayrılacakları konuşulan fakat dedikodulara inat mutlu aile fotoğrafları yayınlayan Emina Sandal’ı, Sırp basını manşet yaptı. İddialara göre Emina, eski aşkı Miskoviç’e geri döndü.

EVLİLİĞİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜĞÜ AŞKIYLA YENİDEN BİRLİKTE

Sabah’tan İlker Gezici’nin haberine göre, Mustafa-Emina Sandal ilişkisinde yeni çatlak! Emina’nın memleketi Sırbistan’da yayınlanan Kurir dergisi, eşiyle bir süredir problemler yaşayan Emina’nın eski sevgilisi Marko Miskoviç’e geri döndüğünü öne sürdü. İkilinin tekrardan görüşmeye başladığını yazan dergi, “Emina ile Marko bir dönem büyük aşk yaşamış, hatta o dönem evliliğin eşiğinden dönmüşlerdi.” diyerek yazdı. Isimi Emina ile anılan Marko Miskoviç, Sırbistan’ın büyük bankalarından birinin veliahdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz