Mustafa ve Emina Sandal Boşanma dedikoduları ardından albüm çıkardı!

Boşanma krizi yaşadıkları söylenen Mustafa – Emina Sandal çifti, aynı anda albüm hazırlıklarına girdi. Haberi alan takipçileri “Yoksa her şey reklam mıydı?” diyerek sitem etti.


Mustafa ve Emina Sandal Boşanma dedikoduları ardından albüm çıkardı!

Popçu Mustafa Sandal, Sırbistan’da doğup büyüyen Boşnak asıllı Emina Jahovic ile Ocak 2008’de evlenmişti. Mustafa Sandal geçen kasımda oğulları Yaman ve Yavuz’a karşın evi terk edip Zincirlikuyu Zorlu Center’daki ofisine yerleşti. Evlilikleri üstünde kara bulutlar dolaşan çiftin boşanacağı öne sürülüyor. Emina-Mustafa Sandal “Tatsızlık var, yenmeye çalışıyoruz. Ne olacağı belli değil” biçiminde merak uyandıran açıklamalar yapıyor.

YORUMLARI SİLDİLER

Mustafa Sandal bu gerginliği yaşarken bir anda yeni albümünün çıkış parçası ‘Aşk Kovulmaz’ı, Instagram’dan paylaşıp “Şarkı 24 Ocak’tan itibaren bütün dijital platformlarda” diyerek duyurdu! Bu mesaja eşi Emina Sandal’ı da etiketledi. Emina Sandal tam bir saat sonra Sırbistan’da çıkacak yeni single’ı ‘Next’in Youtube kanalında dinlenebileceğini açıkladı.

“BÖYLE REKLAM ESKİLERDE KALDI”

Ünlü çifte takipçileri şunları yazdı: “Yoksa yeni şarkılarınızın reklamı için ayrılık, boşanma krizi mi uydurdunuz? Bu şekilde reklam eskilerde kaldı.”

Mustafa-Emina Sandal bu tarzdaki yorumları anında sildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz