Nesrin Cavadzade hakkında çıkan haberlere kızmaya başladı!

Nesrin Cavadzade hakkında çıkan yalan haberlerle ilgili isyan etti. Cavadzade seneler önce esprili bir şekilde yaptığı açıklamaların bugün sanki gerçekmiş gibi haber yapılmasından dolayı çok kızdı ve artık canının sıkılmaya başladığını söyledi.


Nesrin Cavadzade hakkında çıkan haberlere kızmaya başladı!

Yıllar önce eğlence maksatlı verdiği bir röportajının önceki gün gündeme gelmesi Nesrin Cavadzade’yi kızdırdı. Cavadzade, şu sözleriyle isyan etti: “Diva ya da baş döndürücü değilim. Tatmin edilmesi zor bir insan değilim. Güldük, eğlendik. Yeter. İroninin sınırlarını zorladığım komik cevaplarımdan geçen bunca zamana karşın hâlâ haber devşiriliyor.”

ÜÇ YIL ÖNCEKİ RÖPORTAJ

“Üç ya da dört yıl önceki bir röportajımda, Woody Allen’ın başından sonuna hiç bir soruya ciddi yanıt vermemeyi başardığı bir televizyon programına atfen, ironinin sınırlarını zorladığım birbirinden komik cevaplarımdan geçen bunca zamana karşın hala haber devşiriliyor. Röportaj başından sonuna troll’dü ve yapıldığı tarihte beni çok eğlendirmişti. Şuanda ise artık gülmediğimi farkettim. Kim bilir belki yeni trollere ihtiyaç duyuyorumdur. Sizi seviyorum.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz