Nevin Şimşek, Mehmet Ali Erbil’in evine gidiyormuş

Nevin Şimşek, bir süre önce Mehmet Ali Erbil’in evine gittiğini ancak görüştüğü biri olduğunu duyunca bundan vazgeçtiğini söyledi. Nevin Şimşek’in bir süre önce Mehmet Ali Erbil’den çocuk aldırdığı söylentileri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.


Nevin Şimşek, Mehmet Ali Erbil’in evine gidiyormuş

Arkadaşları ile mekanda gece geç saatlere karar eğlenen Nevin, çıkışta flaşlar patlayınca güvenliklerin arkasına saklandı. Bir müddet öylece bekleyen şarkıcı ardından hızlıca aracına yönelirken eski sevgilisi Mehmet Ali Erbil hakkında çok konuluşulacak iddialarda bulundu.

“GÖRÜŞTÜĞÜ BİRİSİ OLDUĞUNU IŞITINCE. ..”

“Mehmet Ali Erbil’in doğum gününü kutladınız mı?” sorusuna “Doğum gününde pasta aldım. Konuştuk, evine gidiyordum. Ama çıktığı bir programda görüştüğü birisi olduğunu açıkladığını işitince vazgeçtim” şeklinde konuştu.

“BİZ HELALLEŞTİK”

Şovmen ile görüştüklerini belirten şarkıcı, “İki hafta önce hastanede kendisine gece kalarak refakatçilik yaptım. Biz helalleştik” ifadelerini kullandı

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz