Nevşin Mengü CNN Türk’ten İstifa Etti!

Tarafsızlığı ile ekranlarda görmeye alıştığımız Nevşin Mengü programlarına az bir süre ayrılması sebebiyle CNN Türk’ten istifa etti.


Nevşin Mengü CNN Türk’ten İstifa Etti!

Ekranların sevilen haber sunucusu olan ancak Türkiye’de çok tarafsız olması ve açık sözlü davranmasından dolayı ekranlarda barındırılmayan Nevşin Mengü için son zamanlarda CNN Türk ekranlarında kendisine daha az süre ayrılması bardağı taşıran son nokta oldu. Nevşin Mengü hakkında ortaya atılan istifa edecek haberlerinin ardından bugün Uğur Dündar, Twitter hesabından “ Nevşin Mengü istifa etti” diyerek bir tweet paylaşmıştı. Bunun gerçek olup olmadığı konusunda sosyal medya kullanıcıları meraklı halde Nevşin Mengü’nün hesabını tweet yağmuruna tutmuştu.

NEVŞİN MENGÜ HABERLERİ DOĞRULADI

Nevşin Mengü hakkında Uğur Dündar tarafından yapılan istifa haberini doğrulayarak, bundan sonra CNN Türk ekranlarında olmayacağının açıklamasında bulundu. Yeni bir kanala geçip geçmeyecek olduğu konusunda bir bilgi bulunmasa da Nevşin Mengü’nün bilindik televizyon kanallarında yer alabilecek olduğu, FOX TV ve diğer özgür haberciliğe önem veren kanallarda boy gösterebilecek olduğu tahmin ediliyor.

BİR SÜRE MESLEKTEN UZAK KALABİLİR

Ancak ünlü sunucunun bir süre meslekten uzak kalmasının da ihtimaller dahilinde olduğu söyleniyor. Yapılan yorumlarda sunucunun buna kendisinin karar verecek olduğu ve böyle bir durumda sevenlerine açıklama yapması gerektiği söyleniyor. Nevşin Mengü, konu ile ilgili halen detaylı bir açıklama yapmış değil. Şuan için elde olan bilgiler Mengü’nün CNN Türk ile ilişkisini kesin olarak kestiği yönünden öte değil.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Romanya Başbakanı Partisinden Destek Alamayınca İstifa Etti!

Romanya Başbakanı Partisinden Destek Alamayınca İstifa Etti!

Partisinin Ulusal Yönetim Komitesi toplantısındaki gizli oylamada istediği desteği alamayan Romanya Başbakanı Mihai Tudose görevini bıraktı. Tudose toplantı ardından, "Daha fazla otoyol ve hastane yapmadığım için kendimi suçluyorum" ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz