Nez ve Eylem Server Ünüvar Boşanma Kararı Aldı

4 Kez evlilik gerçekleştiren ve mutluluğu bir türlü yakalayamayan ünlü sanatçı Nez eşi Eylem Server Ünüvar’dan boşanıyor.


Nez ve Eylem Server Ünüvar Boşanma Kararı Aldı

Son dönemde ünlüler dünyasında boşanma oranlarında kritik artışlar görülürken, başta Murat Başoğlu ve eşi olmak üzere birçok ünlü isim hakkında ortaya boşanacak oldukları konusunda onlarca kez iddia atılmıştı. Nez ve Eylem Server Ünüvar hakkında ortaya atılan iddiaların ise doğru olduğu bugün ortaya çıktı. İddialara göre bir olay dolayısı ile kıskançlık krizine giren çiftin arasında ciddi tartışmalar yaşandığı, henüz daha yeni evli olmalarına rağmen kavganın etkisinden bir türlü çıkamayarak sonucunda da boşanma kararı aldıkları iddia edildi. Nez ve Eylem Server Ünüvar geçtiğimiz yıl beğenilen bir düğün ile dünya evine girmiş ve magazin gündemlerinde ilk sıralarda kendilerine yer bulmuştu.

NEZ VE EYLEM SERVER ÜNÜVAR NE ZAMAN BOŞANACAK?

Nez ve Eylem Server Ünüvar hakkında ortaya atılan iddialar ile ilgili çift tarafından bir açıklama yapılmazken, çiftin boşanacak oldukları iddialarına yakın zaman içerisinde yanıt vermeleri bekleniyor. 4. Kez evlenen ve yine mutluluğu bulamayan Nez’in kendi Instagram hesabından eşi ile birlikte çekildiği tüm fotoğraflarını da kaldırdığını belirtelim.

BOŞANMA SEBEBİ NE?

Çift arasında yaşanan gerginliğin sebebi net olarak bilinmezken bazı magazin yorumcuları ikilinin arasındaki olayların kıskançlık sebebiyle çıktığını söylüyor. Son dönemlerde oldukça mutlu bir tablo sergileyen Nez ve Eylem Server Ünüvar çiftinden gelen bu haber takipçilerinde üzdü ve birçok kişi konu ile ilgili sosyal medya üzerinde konuşmaya başladı. Ancak boşanma sebebi net olarak bilinmediğinden çiften gelecek açıklamalar bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Karısına cebimden paramı çalıyor diyerek boşanma davası açıp tazminat istedi

Karısına cebimden paramı çalıyor diyerek boşanma davası açıp tazminat istedi

İstanbul'da karısının her akşam cüzdanından para çalmasından kuşkulanan ve eve yerleştirdiği gizli kamerayla olayı kanıtlayan koca, karısına boşanma davası açıp 500 bin lira tazminat istedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz