Nur Yerlitaş kabin yüzünden çıkan tartışmayı anlattı

Yeşiltaş, birkaç gün önce bir AVM’de kabin yüzünden görevli ile çıkan tartışmayı ve geçirdiği sinir krizini detayları ile anlattı.


Nur Yerlitaş kabin yüzünden çıkan tartışmayı anlattı

Nur Yerlitaş, geçtiğimiz gün lüks bir AVM’de yaşanan olayla ilgili olarak bir magazin programına canlı yayınına konuk olarak bağlandı. Türkiye’de kendisinin değerli ve haber değeri yüksek bir isim olmasından dolayı Özge Özpirinçci’nin yanında olan basın mensubu kişi tarafından haberinin yapılmış olabileceğini açıklayan Yerlitaş, kendisinin o gün panik atak geçirdiğini ve bundan dolayı sinirlilik halinin olduğunu açıkladı. Yerlitaş, olayın büyütülecek bir olay olmadığını ancak magazin haberlerinde konunun bu kadar neden ele alındığını anlayamadığını söyledi.

KABİN YÜZÜNDEN TARTIŞTI

AVM’de yaşanan krizde lüks bir giyim mağazasında içeride Özge Özpirinçci’nin olduğu Nur Yerlitaş’a görevli personel tarafından açıklanmış ve personel tarafından kısa bir süre beklemesi rica edilmişti. Ancak Yerlitaş ise kendisinin mağazaya binlerce lira para ödediğini kızgın ve sert tavırlar ile ifade etmiş ve kimsenin kendisini bekletme lüksü olmadığını yüksek sesle bağırarak söylemişti. Çalışanla şiddetli bir tartışma yaşayan Yerlitaş olay sonrasında takipçilerinin ve sevenlerinin de tepkisin üzerine çekti.

KABUL ETTİ

Nur Yerlitaş, yayında bu iddiaları kabul etti ve kendisinin bu haberler ile anılmasının nedeninin haber değeri yüksek bir isim olmasından dolayı olduğunu açıkladı. Yaşanan tartışmada panik atağının tuttuğunu ve bundan dolayı personelin davranışının da etkisi ile sinir krizi geçirdiğini açıklayan Yerlitaş, hafta sonunda Özge Özpirinçci’yi aradığını ve yaptıkları görüşmeler sonucunda kendisine çok iyi ve nazik davrandığını, aralarında ise herhangi bir problem olmadığını ifade etti. Olay günü Pirinçci kabinden çıkar çıkmaz mağazanın kasasına yönelmiş ve asil bir şekilde ödemesini yaparak lüks mağazadan ayrılması ile gündem üzerine gündem yaratmıştı.

Yazar: İbrahim Değirmen

İbrahim Değirmen
Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Hande Erçel ve Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler arasında yeni bir aşk başladı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz