Nuray Hafiftaş’ın durumu çok ağır yoğun bakıma alındı!

Sanat camiasından kötü haberleri verdiği için isimi ‘felaket tellalı’na çıkan Onur Akay, Nuray Hafiftaş’ın yoğun bakıma alındığını söyleyerek “Durumu çok ağır ve çok ciddi” ifadelerini kullandı.


Nuray Hafiftaş’ın durumu çok ağır yoğun bakıma alındı!

Kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser sebebiyle tedavi gören Türk Halk Müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş, yoğun bakıma alındı.

“NURAY HAFİFTAŞ’IN VAZIYETI ÇOK AĞIR”

Kötü haberi meşhur sanatçı Onur Akay Twitter adresinden verdi. Müşerref Akay’ın telefonda gözyaşları içinde anlattığını belirten Onur Akay, “Nuray Hafiftaş yoğun bakıma kaldırıldı. Müşerref Akay, telefonda gözyaşları içinde anlattı ve doktorları her an kötü haber alabilirsiniz, hazırlıklı olun demiş. Nuray Hafiftaş’ın vaziyeti çok ağır ve çok ciddi. Aniden kötüleşen sanatçımız için lütfen dualarınızı eksik etmeyin” notunu düştü.

SON HALİ HAYRANLARINI ÜZMÜŞTÜ

Sanatçı dostlarının yalnız bırakmadığı Nuray Hafiftaş’ın son fotoğraflarda zayıf ve bitkin hali dikkatlerden kaçmamıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz