Nusret’in tuzlama hareketini tuzluk yapıp patentini aldılar!

Nusret’in yaptığı et tuzlama hareketi tüm dünyada olay olunca Kayseri Organize Sanayi Bölgesi harekete geçti ve el hareketini tuzluk şeklinde yaparak patentini aldı.


Nusret’in tuzlama hareketini tuzluk yapıp patentini aldılar!

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB) bünyesinde kurulan tasarım merkezi, patent almak isteyen şirketler için tuzluktan, bavula, yüzlerce çeşit mobilyaya, aksesuara, bütangazlı ve doğalgazlı ocağa kadar birçok model ve tasarıma imza atıyor. Merkezde yapılan, Nusret’in ete tuz attığı el hareketini gösteren tuzluk da dikkati çekiyor.

“BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM”

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Tahir Nursaçan, “Kayserimiz gıda sektöründe mühim kentlerden birisi olunca, sanayicimizin birisi endüstriyel tasarım merkezimize başvuru ederek, enteresan tuzluk modeli çizdirip, bunun patentini almak istemiş. Bizim alakalı birimimiz, bu tuzluğu en güzel biçimde tasarlamış. Daha ardından da bununla alakalı patent alınmış. Bu bizim için de mühim bir adım olmuş oldu” şeklinde konuştu.

“UFUKLARI AÇILSIN DİYE SIK SIK YURT DIŞINA GÖNDERİYORUZ”

Tahir Nursaçan, yalnızca Kayseri’deki sanayiciler değil, ülke genelindeki sanayicilere de tasarım merkezinin kapısının açık oldtuğunu söyleyerek, Merkezdeki çalışanlarımızı sık sık yurt dışına, ulusal ve uluslararası fuarlara göndererek, ufuklarının açılmasını, bakışlarının değişmesini sağlıyoruz diyerek konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz