Oğlu tarafından bıçaklanan adam yardım istedi!

Oğlu tarafından bıçaklanan adam isyan etti. Oğlunun madde bağımlısı olduğunu söyleyen adam herkesin oğlunun korkusundan etrafından kaçtığını söyleyerek yardım istedi.


Oğlu tarafından bıçaklanan adam yardım istedi!

Antalya’da madde bağımlısı oğlu tarafından bıçakla yaralanıp eve alınmayan baba, psikolojik rahatsızlığı bulunan 31 yaşındaki oğlunun bir başkasına zarar vermeden tedavi altına alınmasını istedi. Oğlunun kendini darp etmesi ve eve almaması sebebiyle zor vaziyette kalan baba, bina sakinlerinin de şikayetçi olduğunu belirtti.

OĞLU CEZAEVİNE GİRDİ, PSİKOLOJİSİ BOZULDU

İşçi emeklisi 5 çocuk babası Celal A., senelerce kirada oturduktan sonra 5 sene önce Muratpaşa ilçesinde bir ev aldı. 4 kızı evli olan Celal A.’nın, 31 yaşındaki oğlu M.A, çeşitli suçlardan cezaevine girdi, sevgilisinden de ayrılan gencin psikolojisi bozuldu.

UYUŞTURUCU MADDE KULLANMAYA BAŞLADI

Uyuşturucu madde kullanmaya başlayan genç adam psikolojik tedavi gördü. Girdiği cezaevinden denetimli serbestlik kapsamında çıkan genç adam, iddiaya göre son 20 gündür babasına evi dar etmeye başladı. M.A. eve gelmesini istemediği babasını geldiği zaman da darp etti.

BABASINI DARP ETMEYE, EVE ALMAMAYA BAŞLADI

Evin içini sanki savaş alanına çeviren genç adam banyoya kilitlediği babasını birkaç gün önce elinden ve kulak arkasından bıçakladı. Oğlunun elinden ölmek istemeyen yaşlı adam birkaç gün kızlarının yanında kaldı.

KİRACILAR KORKUDAN EVİ BOŞALTTI

Bu esnada M.A. apartman içine ve çevredeki iş yerlerine zarar verdi. M.A.’nın vaziyetinden korkan bazı kiracılar evleri boşalttı. Baba Celal A. ve mahalleli sakinleri M.A.’nın birisine zarar vermeden yetkililer tarafından cezaevine ya da Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine yatırılmasını istedi.

“BENİ 2 DEFA BIÇAKLADI”

Korkusundan eve giremeyen ve kaldırımda oturan Celal A, oğlunun rahatsızlığı nedeniyle eşinin üzüntüden 4 sene önce vefat ettiğini belirtti. Oğlunun çeşitli suçlara karıştığını ve uyuşturucu madde kullandığını dile getiren Celal A., “Hayatımız tehlikede. Evime giremiyorum. En son bıçakladı, zor kaçtım elinden. Bir baba için zor vaziyet. Oğlumdan şikayetçi olurken bile içim eriyor ama ne yapabilirim.

“BİR BABA OLARAK YAPACAK BİR ŞEYİM YOK”

Dayanacak gücüm kalmadı. Çevredeki dükkanların çerçevelerini kırdı. Herkese saldırıyor. Savcılığa da gittim. Oğlumun tedavi olmasını istiyorum. Eğer oğlum birini öldürürse benim de yaşamamın manası yok. Benden olan evlat bunu yaparsa ben ne yapayım. Yetkililerden yardım istiyorum, oğlumu götürsünler, tedavi ettirsinler” diyerek konuştu.

Bina sakinleri ise M.A. ile karşılaştıklarında tedirgin olduklarını ifade ederek, kendilerine zarar vermesinden endişe duyduklarını anlattı.

“HERKESİ RAHATSIZ EDİYOR, ÇOCUK HASTA”

M.A.’nın yaşadığı binada daireleri kiraya veren emlakçı Selahattin Demirbaş, “Hem bu mahallede yaşıyorum hem emlakçıyım. Kiracılarım rahatsız oldu. Bir dairenin kiracısı çıktı bunun korkusundan. Öbür kiracımı binaya sokmamış. Herkesi rahatsız ediyor. Çocuk hasta. Cezaevinden çıktı, geldi, polisler ilgilenmiyor.

“ADLİYEYE GİDEN BABAYI KOVUYORLAR”

Adliyeye gidiyorlar babayı kovuyorlar. Kim evladını bu şekilde şikayet etmek ister. Ama yapacak bir şey yok. Çevredeki dükkanların camlarını kırdı. Murat’ın tedavi olması gerekiyor. Binadakilerin hayati tehlikesi var. Üstünde en az iki bıçak taşıyor. Ne yaptığını bilmiyor. Bu kişinin tedavi olması gerekiyor, illaki ya babasını ya da başka birini mi öldürmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz