Öğrenci servisine pompalı tüfekle ateş açıp intihar etti!

Adana’da öğrenci servis aracına pompalı tüfekle 5 el ateş eden bir kişi, polisten kaçamayacağını anlayınca intihar etti.


Öğrenci servisine pompalı tüfekle ateş açıp intihar etti!

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Karacaoğlan Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, Aykut Arık (25) kız meselesi yüzünden içinde 10 öğrenci bulunan özel bir okula ait olan servis aracını Karacaoğlan Mahallesi ara sokaklarında beklemeye başladı. Servis aracı geldiği esnada Arık peş peşe içinde öğrencilerin olduğu midibüse ateş etti. Öğrenciler büyük bir korku yaşarken, şoför Mehmet Ali Yüksel aracı durdurmayarak devam etti. Bu arada midibüsün kapı camı, yolcuların bulunduğu taraftaki camlar kırıldı. Yüksel ise açılan ateş neticesi yaralandı. Şoför yaralanmasına karşın çocukları kurtarmak için olay yerinden ortalama 1 kilometre uzağa midibüsü götürdü. Yüksel’in yaralandığını gören öğrenciler hemen polis ve ambulansı aradı.

POLİSE ATEŞ AÇTI, FIRINCILARI ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Bu orada, olayı öğrenen polis saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Zanlı, sokakta sıkışınca polise ateş açtı. Polis hemen çelik yelek giyip uzun namlulu silahlarını çıkardı. Bu arada zanlı bir fırına girerek buradakileri ölümle tehdit edip dışarı çıkardı. Polise de ateş etmeye devam etti. Polis de şüpheliye karşılık verdi. Bir müddet sonra içeriden bir el ateş sesi geldi. Polis içeri girdiğinde şüphelinin ağzına sıkarak intihar ettiğini gördü. Polis olayla alakalı çalışma başlattı. Fırında çalışan bir çocuk da şüphelinin kendilerini ölümle tehdit edip dışarı çıkardığını belirtti.

VELİLER OLAY YERİNE KOŞTU

Bu arada, servis aracında bulunan öğrencilerin velileri olay yerine geldi. Okul yöneticileri de başka bir servis aracı göndererek öğrencilerini aldırdı. Öğrenciler çok büyük panik yaşadıkları için hemen olay yerinden uzaklaştırıldı. Bir veli ise öğrenciler içindeyken ateş açıldığını, büyük bir tehlikenin ucuz atlatıldığını belirtti. Şoför Yüksel, tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Olayla alakalı soruşturma açıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz