Ojeyle Namaz Kılan Yeliz Yeşilmen, Paylaştığı Fotoğrafa Pişman Oldu

Yeliz Yeşilmen, kızıyla birlikte namaz kılarken çektiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaşınca gündeme oturdu. Yeşilmen’in namaz kılarken ellerinde oje olması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı ve tepkilere sebep oldu.


Ojeyle Namaz Kılan Yeliz Yeşilmen, Paylaştığı Fotoğrafa Pişman Oldu

Oyuncu Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından kızı Asya ile namaz kılarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Yeliz Yeşilmen’in tırnaklarının ojeli olmasına sosyal medya kullanıcıları “Ojeyle abdest alınmıyor” diyerek tepki gösterdi

Ojeyle Namaz Kılan Yeliz Yeşilmen, Paylaştığı Fotoğrafa Pişman Oldu

ELLERE DİKKAT!

Fotoğrafta Yeliz Yeşilmen’in tırnaklarının ojeli olması da dikkatli gözlerden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları ”Ojeyle abdest alınmıyor”, Biri Yeliz Yeşilmen’e ojeyle abdest alınmayacağını söylesin” gibi yorumlar yazdı.

”BU FELAKETLER TERÖR, SAPIKLIK VE TECAVÜZLER İÇİN BİR UYARI”

Kızı Asya ile beraber görülen Yeşilmen fotoğrafın altına şunları yazdı: ”Yer gök dua üstüne kurulu. Biz kızımla beraber abdest aldık 2 rekat namaz kıldık ve her vakit olduğu gibi yüce yaradana sığındık. İyi ki inançlıyım şükürler olsun. İnancım olmadan soluk alamam. Devamlı dilimde dualarım mevcut. Gezerken, yemek yerken, yüzerken, yatarken. Bu doğanın insanlardan intikam aldığı zor günlerde yapacak hiçbir şey yok. Tek şey tabi ki dua etmek, düzgün yaşamak. Yalandan, dolandan, gıybetten uzak. Alnımızda ne yazılı ise onu yaşarız. Nereye kaçarsak kaçalım alnımızda ne yazıyorsa o.

Son yıllar zor geçiyor terör, afetler, sapıklıklar, tecavüzler vs. Eh arada bir uyarı olmalı ki insanlar kendine gelsin. Kimse parayla imanın kimde olduğunu bilemez. En korkuncu günah almak birini boş yere yargılamak. Bu günümüzde sıkça yapılan kusur. Evet dört dörtlük değiliz belki fakat kendi adıma şunu söylerim inancım bana kafi. Geçmiş olsun Bodrum ve geçmiş olsun İstanbul. Bol dua edip çocuklarımıza da öğretelim lütfen. İyi geceler”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeliz Yeşilmen ile Deniz Akkaya sosyal medyada birbirine girdi

Yeliz Yeşilmen ile Deniz Akkaya sosyal medyada birbirine girdi

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen'in, eşi Ali Uğur Akbaş’a hazırladığı doğum günü partisinin yankıları devam ediyor. Deniz Akkaya tarafından da yorum yapılan ünlü oyuncu yaptığı yeni yorumlarla sosyal medyayı karıştırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz