Okan Karacan, 60 Kilo Birden Verdi

Mide küçültme ameliyatının ardında 1 senede toplam 60 kilo veren Okan Karacan’ın yeni halini görenler şaşkına dönüyor. Hayat tarzını yenileyen Karacan ‘Arabayı hayatımdan çıkardım’ dedi.


Okan Karacan, 60 Kilo Birden Verdi

Gördüğü tedavi ile fazla kilolarından kurtulan Okan Karacan, önceki gün eşi Zeynep Karacan ile Alaçatı’daydı. 140 kilodan 80 kiloya düştüğünü söyleyen Karacan “Artık rahatça gezebiliyorum” dedi.

Okan Karacan, 60 Kilo Birden Verdi

OKAN KARACAN NASIL ZAYIFLADI?

Ünlü sunucu ve oyuncu Okan Karacan yıllardır şikayetçi olduğu fazla kilolarından bir sene içerisinde kurtuldu. Mide küçültme ameliyatı sonrası 1 yılda tam 60 kilo veren Karacan, nasıl zayıfladığını anlattı.

“AYAKKABILARIMI BİLE BAĞLAYAMIYORDUM”

140 kiloya ulaştıktan sonra ameliyat kararı alan Okan Karacan, “Ayakkabılarını bile eğilip bağlayamayan birisiydim. Eşim Zeynep 7 aylık gebe iken benim obezite cerrahisi ile zayıflama olayım gündeme geldi. Evvel korktum, oğlumu kucağıma alayım dedim fakat sonra doktorlar ‘Alican seni daha sağlıklı görsün, şimdi ameliyat olmanda yarar var’ deyince ameliyat oldum” diye konuştu.

YAŞAM TARZI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİ

Ameliyat sonrası 1 yılda 60 kilo vererek 80 kiloya düşen Okan Karacan, hayat tarzını da baştan aşağı değiştirdiğini söyledi. Okan Karacan, “Şu an 80 kiloyum. Arabayı çıkardım hayatımdan. Toplu taşıma araçlarını kullanıyorum. Çok sosyalleştim. Hızlandım, yürüyorum” dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz