Onur Akay şok etti: Elinde Bülent Ersoy’un sakallı fotoğrafları varmış

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, mahkemelik olduğu Bülent Ersoy ile ilgili şok açıklamalarda bulundu. Onur Akay savunmasında ‘Ben Bülent Ersoy’u çok severim. Sevmesem elimdeki sakallı fotoğraflarını yayardım.’ dedi.


Onur Akay şok etti: Elinde Bülent Ersoy’un sakallı fotoğrafları varmış

Felaket Tellalı olarak ünlenen Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Uçankuş TV’de yayınlanan, İki Kadın isimli programa telefonla canlı olarak bağlandı. Türk müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy ile mahkemelik olmasına ilişkin enteresan bir savunmada bulundu.

“BÜLENT ERSOY’UN ELİMDE SAKALLI FOTOĞRAFLARI VAR”

Program sunucuları Onur Akay’a, Bülent Ersoy’la olan mahkemesini sorunca, “Ben Bülent Hanım’ı çok seviyorum ve bastığı yeri öperim. O fotoğraflar zaten bir televizyon kanalında çıktı ve daha kendisinin bile haberi yok. O bir Diva ve ekranda çıkan fotoğrafı sosyal medyada paylaşılabilir. Ben onu sevmeyen biri olsam, elimde sakallı fotoğrafı mevcut onu da atardım.” dedi.

Programda birden Bülent Ersoy gibi konuşmaya başlayan Onur Akay, sunuculara ve izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Türk sanat müziğinin ünlü sesi Bülent Ersoy, zatürre başlangıcı sebebiyle 19 Ocak'ta hastane kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan ünlü sanatçıya, doktorlar 1 ay sahneye çıkma yasağı getirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz