Otel odasında iş adamına masaj tuzağı kurup şantaj yaptılar!

Ünlü bir tekstil markasının işletmecisi, gittiği otel odasında gizlice alınan görüntüleri ile şantaja maruz kaldı. Yakalanan sanıklara 3 yıl 10’ar ay hapis cezası verildi.


Otel odasında iş adamına masaj tuzağı kurup şantaj yaptılar!

Ünlü tekstil devinin sahibinin, bir otel odasında gizlice çekilen özel görüntüleri ile şantaja maruz kaldığı gün yüzüne çıktı. Olay yargıya taşındı, sanıklara 3 sene 10’ar ay hapis cezası verildi.

İKİ KIZ İŞ ADAMINA MASAJ YAPMAYI TEKLİF ETTİ

Buket G. iş adamını 2014’te arkadaşı Sibel G. ile tanıştırdı ve hasta annesi için yardım talep etti. Bu esnada iş adamı, Sibel G.’nin, kardeşi Nasiye G. ile de tanıştı. Adapazarı’nda ikamet eden ve bazen İstanbul’a gelen iş adamı, geçtiğimiz yaz okul arkadaşı Sevgi Y.’yi de getiren Nasiye G. ile buluştu. İki kız iş adamına masaj yapmayı teklif etti.

GİZLİ GÖRÜNTÜLER TEHDİDİYLE 5 MİLYON DOLAR İSTEDİ

Otelde gizli görüntüleri çekilen iş adamından şantajcı Murat A. ve Fatih S., görüntüleri sosyal medyada yayımlama tehdidiyle 5 milyon dolar istedi. Mahkeme, Murat A.’ya 1 sene 8 ay, zanlılar Hatice G., Nasiye G., Sibel G. ve Buket G. ve Sevgi Y.’ye de 1 sene 2 ay 20 gün hapis cezası verdi. Ceza beş sene süreyle ertelendi. (Kaynak:Sabah)

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz