Otilia Bruma Müslüman olmayı düşünüyor

Ünlü şarkıcı Otilia Bruma, Sinan Akçıl’ın sevgilisi olması sebebiyle Türkiye’de yenge lakabıyla anılıyor. Ünlü sanatçı yaptığı albümlerle dünyayı sallarken ağzından da Türkçe şarkıları eksik etmiyor.


Otilia Bruma Müslüman olmayı düşünüyor

Şarkılarıyla olduğu kadar yaptığı danslarıyla da dikkatleri üzerine toplayan ünlü yıldız Otilia Bruma yaptığı röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisiyle yapılan röportaj esnasında Türkçe şarkılar söyleyen sanatçı yaptığı bu hareketle bir kez daha sevenlerinin kalbine girecek gibi görünüyor. 29 Ekim günü bir defileye katılan Otilia Bruma, Türkçe marşlar söyleyerek Türk bayrağını sallamaktan çekinmemişti. Ünlü yıldızın bu hareketleri her geçen gün Türk hayranlarını kendine biraz daha yaklaştırıyor. 

OTİLİA BRUMA MÜSLÜMAN OLMAYI DÜŞÜNÜYOR

Dünyaca ünlü şarkıcının Müslüman olmayı düşündüğüne yönelik çıkan haberler ile ilgili sorulan soruya olumlu yanıt verdi. Bruma, sevgilisinden dolayı her geçen gün Türkiye’ye ve Müslümanlığa daha çok yaklaştığını söyleyerek son zamanlarda Kuran okumaya başladığını belirtti. Bruma, espri yaparak sevgilisi Sinan Akçıl’ı kast etti ve “bir türk erkekle evlenirsem Müslüman olurum” dedi. Dünyaca ünlü sanatçı Kuranı tamamen anladıktan sonra ileride böyle bir düşüncesinin olduğunu sözlerine ekledi.

ŞARKILARI DÜNYAYI SALLIYOR

Avusturya ve Türkiye’de şarkılarının kısa sürede TOP 10 listelerine girdiğini söyleyen güzel sanatçı bu durumdan dolayı çok memnun olduğunu söyledi. Güzel şarkıcı Türkiye’de şarkılarının çok fazla dinlendiğini söyleyerek bu yüzden Türk hayranlarına teşekkürlerini sundu. Başarısının sebepleri sorulduğunda Otilia Bruma buna net bir şekilde “aşk ve sevgi” diyerek cevap verdi. Bu işi tutkuyla ve severek yaptığını söyleyen sanatçı kendisine ilham veren ve enerjisini artıran duyguların aşk ve sevgi olduğunu söyledi. Birçok kişinin Avrupa ve Türkiye’de sosyal medya üzerinden sahte tıklamaları ile popülerliğini artırmaya çalıştığını söyleyen Otilia Bruma, kendisinin böyle bir eyleme asla girişmediğini belirterek gerçek rakamları görmek istediğini söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz