Öykü Çelik eski sevgilisinden baskın yedi ortalık fena karıştı!

Öykü Çelik, Etiler’de eğlenmek için gittiği mekanda Sinan Hotiç’le fotoğrafını çektirip altına kalp koydu ve sosyal medya’da yayınladı. Bunu gören Çelik’in eski sevgilisi iş adamı Serhan Adalı ise çılgına döndü ve bulundukları mekana giderek baskın yaptı. Güvenlik güçleri tarafından içeriye alınmayan Adalı, daha sonra mekanın dışında Çelik ile görüştü.


Öykü Çelik eski sevgilisinden baskın yedi ortalık fena karıştı!

Adanalı iş adamı Serhan Adalı, eski aşkı Öykü Çelik’in peşini bırakmamakta kararlı. Bir senelik aşkları geçtiğimiz ay biten ikiliden Çelik, önceki akşam Sinan Hotiç’le Fenix’te eğlendi. İlerleyen saatlerde Hotiç’le samimiyeti ilerleten güzel oyuncu, işadamıyla çektirdiği fotoğrafı instagram’da ‘kalp’ emojisi ekleyerek paylaşınca olanlar oldu.

Öykü Çelik eski sevgilisinden baskın yedi ortalık fena karıştı!

​GÜVENLİK İÇERİ ALMADI

Bunu gören Adalı ise Çelik’ten hesap sormak için soluğu Etiler’deki mekanda aldı. İddiaya göre aracından inip bir hışımla kapıya yönelen Adalı’nın mekena girmesine görevliler, “Özel parti var” diyerek izin vermedi. Bunu duyan Öykü Çelik ise mekandan dışarı çıkıp eski aşkına Sinan Hotiç’le arasında bir şey olmadığını belirtti.

GARİP İLİŞKİLER

Serhan Adalı’nın oradan ayrılmasıyla mekana dönen oyuncu, paylaşımına Hotiç’le 2014’te çektirdiği fotoğrafı ekleyip “Bugün de bu şekilde dün de öyleydi. Son şövalyem canım” notu düştü. Fakat Sinan Hotiç’in aynı kareyi paylaşıp İngilizce “Aşk” notu eklemesi akılları karıştırdı. Aynı mekanda Hotiç’in İspanyol sevgilisi Fiona Heris’in de olması ise “Bir garip ilişki yumağı” dedirtti.

ŞİDDET UYGULADIĞI ÖNE SÜRÜLMÜŞTÜ

Mekanı bastığı konuşulan Adalı’nın Öykü Çelik’le beraber olduğu dönemde güzel oyuncuya şiddet uyguladığı öne sürülmüştü. Adalı, güzel oyuncuyla barışabilmek için Öykü Çelik’e bir at hediye etmiş fakat amacına ulaşamamıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Öykü Çelik ile Serhan Adalı Öpüşürken Yakalandı

Öykü Çelik ile Serhan Adalı Öpüşürken Yakalandı

Aracın içinde aşka gelen Öykü Çelik ve Serdal Adalı kameralardan kaçmayı başaramadılar. Tatillerini yunan adasında yapan çift önceki gün İstanbul'a geri dönmüştü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz