Patronunun eşini kaçıran adam kurşun yağmuruna tutuldu!

İstanbul’da 6 sene önce patronunun eşini kaçıran bir kişi, patronu ile kardeşi tarafından silah ve tüfekli vurularak öldürüldü.


Patronunun eşini kaçıran adam kurşun yağmuruna tutuldu!

Edinilen bilgiye göre, olay, Seyhan ilçesine bağlı Onur Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre, 13 Şubat günü saat 17.30 sıralarında motosiklet ile giden Serhat Demir (28) bir arabadan sıkılan tabanca ve pompalı tüfekle ağır yaralandı. Demir, kaldırıldığı Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde yaşamını yitirdi.

“40 KAMERA İNCELENDİ OTOMOBİLDEN ŞÜPHELILERE ULAŞILDI”

Demir’in ölmesi üstüne Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri şüphelileri bulmak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda polis, arabanın kaçış güzergahında ortalama 40 güvenlik kamerasını inceledi. Yapılan inceleme neticesinde polis ekipleri, cinayeti Davut T. (30) ile ağabeyi Habib T. (31) ile beraber işlediğini onlara ise Nedim Ö. (39), Mehmet Ö. (25) ve Ahmet T.’nin yardım ettiğini belirledi. Polis yaptığı operasyonda 5 kişiyi gözaltına aldı.

“6 SENE ÖNCE YANLARINCA ÇALIŞTI EŞİNİ KANDIRIP KAÇIRDI”

Polis, şüphelileri yakalayınca cinayetin sebebi de gün yüzüne çıktı. Serhat Demir’in bundan 6 sene önce İstanbul’a giderek midyecilik yapan Davut T.’nin yanında işe girdiği, bir müddet sonrada Demir’in Davut T.’nin eşi Halise S.ile sevgili olduğu ve onu kaçırarak Adana’ya getirdiği öğrenildi. Bunun üstüne Davut T.’nin eşini boşadığı fakat kin güttüğü belirlendi. Serhat Demir ile Halise S.’nin evlenip boşandığı ve başkalarıyla evlendikleri tespit edildi.

“ADANA’YA AKRABALARININ DÜĞÜNÜNE GELDİLER KANLI PLANI YAPTILAR”

Yapılan sorgulamada Davut T.’nin Adana’ya ağabeyleri Habib T. ile Ahmet T. ile beraber akrabalarının düğününe geldiği, bu esnada da düğüne gelmişken 6 sene önce eşini kaçıran işçisini de öldürmeyi planladıkları öğrenildi. Kardeşlerin Ahmet T.’nin arabasını alıp plakasını çamurla kapattığı, Serhat Demir’in çalıştığı iş yerini Mehmet Ö.’den öğrenerek takibe başladığı belirlendi. Öte yandan Davut ve Habib T.’nin Serhat Demir’i öldürmek için pusu kurduğu fakat Demir’in kaçmayı başardığını da öğrenildi.

“BENİ ÖLDÜRMEYİN DİYE YALVARDI”

Davut T. ile Habib T. 13 Şubat günü Demir’i gene takip edip bu defa araba ile motosikletle giden Demir’i çarpıp onu yere düşürdükten sonra tabanca ve pompalı tüfekle yakından ateş ettiği tespit edildi. Öte yandan ağabey ve kardeşin Demir’in belden aşağısına ateş ettiği bu esnada da Demir’in “beni öldürmeyi, ne olur bana kıymayın, beni Halise kandırdı” dediği tespit edildi. Fakat buna karşın ağabey ve kardeşin ateş etmeye devam ettiği daha sonra da plakası çamurla kaplanan arabayla kaçtıkları öğrenildi.

Zanlılar emniyette sorgulandıktan sonra bugün adliyeye sevk edildi.,

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz