Peker Açıkalın, Survivor yıldızı Erdi tarafından hırpalandı

“Karımı Gördün Mü?’ adlı filmde Peker Açıkalın’la birlikte oynadık. Peker ağabey ile iyi uyum sağladık. Deli deliyi görünce sopasını saklarmış şekli Peker ağabeyi azıcık hırpalamam lazımdı biraz fazla kaçırdık. Malum kalp fili falan yerine zor yerleştirdik…


Peker Açıkalın, Survivor yıldızı Erdi tarafından hırpalandı

‘Survivor 2017’nin renkli yarışmacılarından Erdi Ünver, Aşiyan’da balık tutarken objektiflere yansıdı. Ünver, denize attığı oltasına iki küçük istavritle bir elbise askısının takılmasıyla espri patlatıp, “Önce askıyı şimdi de smokini denizden çıkaracağım. Çıkara çıkarak denizden askı çıkardık” şeklinde konuştu. Şu sıralar oyunculuk dersleri alan Ünver, geçen günlerde aynı film için kamera karşısına geçtiği usta oyuncu Peker Açıkalın’ı rolüne fazla kaptırınca fazla hırpaladığını belirtti. Elinin ayarının kaçtığını gülerek anlatan Ünver, film setinde Açıkalın’la aralarında geçen sahneyi ise, “Karımı Gördün Mü?’ isimli filmde Peker Açıkalın’la karşılıklı oynadık. Peker ağabey ile frekansımız tuttu. Deli deliyi görünce sopasını saklarmış misali Peker ağabeyi biraz hırpalamam gerekiyordu biraz fazla kaçırdık. Malum kalp fili falan yerine zor yerleştirdik. ‘Hafif hırpala’ dediler sandalyeler havada uçuştu. Yeniden kusura bakmasın, fenalaşınca vicdanen rahatsız hissettim kendimi ama rolüme kendimi çok kaptırıyorum sanat için oluyor bu şekilde şeyler. Peker ağabeyle film çekiyorsan her zaman ambulansın kapıda olması gerekir” diyerek konuştu.

‘Değişirsem bana haklarını haram etsinler’

‘Survivor’ sonrası oyunculuk yaparak yırtmanın planlarını yapmadığını ve bazı şeylerin spontane geliştiğini ifade eden Ünver, “Yarışmadan sonra oyuncu olmak gibi bir niyetim yoktu, Yırtayım derdi olanlar var benimki öyle olmadı, yapabildiğimi gördüm. 7.5 ay evlerine girmiş biri olarak insanlar benimle yaşamaya alıştı, insanların bana olan sevgisi oyunculuk için beni teşvik etti” şeklinde konuştu. Sokakta tanındığını fakat yaşamında hiçbir şeyin değişmediğini ve hep mütevazı olacağını söyleyen Ünver, “Benim ulaşılmaz, erişilmez star tavrım yok aradan seneler sonra kibirli gezersem sevenlerim bana hakkını helal etmesin. ‘Erdi’ye bak değişti o da öyle oldu’ derlerse ki bundan korkarım. Biz bu şekilde geldik bu şekilde gideceğiz” açıklamasını yaptı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Peker Açıkalın mafya babası oldu!

Peker Açıkalın mafya babası oldu!

Beş senedir hiçbir dizide rol almayan Peker Açıkalın, 'Baba 1,5' isimli sinema filminde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz