17 Ağustos 2017 Perşembe

Penaltıyı kaçıran Volkan Demirel, “Aslında iyi penaltı atarım”

Başakşehir maçında penaltılar sonucu elenen Fenerbahçe'nin çok konuşulan ismi Volkan Demirel sessizliğini bozdu. Volkan, aslında çok iyi penaltı attığını fakat orada ne olduğunu anlayamadığını söyledi. Penaltı sonrasında sevinç gösterisini bile hazırladığın söyleyen Volkan Demirel neden penaltıyı atamadığını anlamamış.


Fenerbahçe’nin penaltı atışları sonucu Başakşehir’e elendiği kupa maçının olay ismi Volkan Demirel sessizliğini bozdu.

Fotomaç’ın haberine göre; maçta yediği hatalı gol, yaptığı müthiş kurtarışlar, her penaltıdan evvel su içmesi ve en sonunda da kaçırdığı penaltıyla gündeme oturan Volkan şunları söyledi:

“SEVİNÇ PLANIMI BİLE YAPMIŞTIM”

“Penaltıyı atacağıma inanmıştım. Köşeyi belirlemiş, hatta mutluluk planımı bile yapmıştım. Vurdum, ayağım çime mi takıldı ne oldu anlayamadım. Bir baktım top auta gidiyor. Çok üzgünüm. Ben aslında çok iyi penaltı atarım. İdmanlarda bir sürü penaltı attım, çoğu gol oluyordu.”

“ABİ AMMA SU İÇTİN!”

Başakşehir kalecisi Volkan Babacan’ın bir ara Volkan Demirel’e “Abi amma su içtin, çişin gelmedi mi?” diye sorduğu, Fenerbahçe file  bekçisinin de “Sen de iç oğlum” yanıtını verdiği açıklandı.

Kaynak: Sporvadisi.com

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe, Roberto Soldado için ne kadar bonservis ödedi?

Fenerbahçe'nin yeni oyuncusu Roberto Soldado için Villarreal'e verilen bonservisle bedeli futbol dünyasının gündemini oluşturdu. Ortaya çeşitli iddiaların atıldığı bonservis bedeli ile ilgili çeşitli rakamlar söyleniyor. Ancak belirtilen rakamların gerçekle alakası yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir