Pitbull tasmasından kurtulup vahşet saçtı

Tasmasından kurtulan pitbull cinsi köpek ortalığı birbirine kattı. İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşanan olayda çevreye saldıran pitbull gözüne kestirdiği bir kediyi paramparça etti.


Pitbull tasmasından kurtulup vahşet saçtı

İstanbul Gaziosmanpaşa’da sahibinin elinden kurtulan iki pitbull cinsi köpek sokak kedisine saldırdı. Köpeklerin sahipleri pitbull’lara tekme atarak kediyi kurtarmaya çalışsa da kedi parçalanarak can verdi.Tüm bu meydana gelen pitbull vahşeti ise amatör kamera tarafından an be an kaydedildi.

Gaziosmanpaşa’da sahiplerinin elinden kurtulan 2 pitbull cinsi köpek sokaktaki bir kediyi yakaladı. Kediyi ısırmaya başlayan köpekleri sanki vahşete neden oldu. Sahipleri kediyi kurtarmak için pitbull’lara tekme atmaya başladı. Fakat kedi paramparça olarak can verdi.Tüm bu yaşananlar esnasında vatandaşlar da bu vahşeti film izler gibi izledi.Yaşanan pitbull vahşeti ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına an be an yansıdı. Görüntüde, iki pitbull cinsi köpeğin bir kediyi dişlerinin arasına alarak çekiştirdiği ve sahipleriyle vatandaşların kediyi kurtarmaya çalıştığı görülüyor.Sahipleri defalarca köpeklere tekme atsa da pitbull’lar kediyi parçalayarak öldürüyor. Bu esnada vatandaşlar bu vahşeti film izler gibi izliyor.

Yazar: Emre Karasu

Emre Karasu

Eğitimini yurt dışında tamamlayan Karasu, 1983 doğumludur. Manisa’da dünyaya gelen Karasu, uzun yıllar çeşitli basın organlarında çalıştıktan sonra kendini ekonomi alanında geliştirerek birçok yararlı makaleye imzasını atmıştır. Karasu, başarısını ekonomi alanında olduğu gibi birçok farklı kategoride de sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

Mavi Balina Görevleri Ölüm Saçıyor

Mavi Balina Görevleri Ölüm Saçıyor

Uzmanların uyardığı oyun Mavi Balina can almaya devam ediyor. Mavi Balina Görevler listesini yerine getirmeye çalışan 17 yaşındaki lise öğrencisi kendini soba borusuna asarak intihar etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz