PKK destekçileri Almanya’da Türklerin arabalarına saldırıyor!

Almanya’da eylem gerçekleştiren terör örgütü PKK destekçileri, İçerisinde çocuklarında olduğu yoldan geçen bir Türk aracına saldırdı. Araca saldıran terörist destekçileri kameralar tarafından görüntülendi.


PKK destekçileri Almanya’da Türklerin arabalarına saldırıyor!

Almanya’nın Salzgitter-Lebenstedt kentinde dün gösteri yapan terör örgütü PYD/ PKK yandaşları bir Türk vatandaşının aracına sopalarla saldırdı.

ARAÇTA ÇOCUKLAR DA BULUNUYORDU

Salzgitter-Lebenstedt şehrinde esnaf Bülent Demir (42) AA muhabirine yaptığı açıklamada, terör yandaşları tarafından saldırıya uğrayan İbrahim Yıldız’ın aracında çocuklarının da bulunduğunu söyledi.

”ACIMASIZCA SALDIRIP KÜFÜR ETTİLER”

Demir, “600 civarında PYD/PKK yandaşları şehir merkezinde gösteri yaparken, yoldan aracı ile geçen İbrahim Yıldız’ı fark edip aracına saldırdılar. Aracın içinde çocukları da vardı. Çocukları çok korktu. İbrahim’in abisi Mustafa Yıldız da olayı görüntüledi. Görüntülerde, terör örgütü yandaşlarının pankart ve bez parçalarını taşıdıkları sopaları ile İbrahim kardeşimin aracına acımasızca vuruyorlar ve küfür ediyorlar. Saldırı sonrası araçta büyük hasar yaşandı. ” ifadelerini kullandı.Olay sonrası polis soruşturma başlattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz