Polis Memuru Savcıyı Odasında Silahıyla Vurdu

Antalya’da görev yapan savcı Mehmet Selim Kiraz, izin yüzünden tartıştığı polis memuru tarafından vurularak ağır yaralandı.


Polis Memuru Savcıyı Odasında Silahıyla Vurdu

Antalya’nın Korkuteli İlçesi Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner, makamında silahlı saldırıya uğradı. Türkiye’de daha önce Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın uğradığı saldırının bir benzeri bugün Antalya’da yaşandı. Ancak bu kez saldırıyı yapanlar terör örgütü mensubu değil, görevli polis memuru oldu. Antalya’nın Korkuteli İlçesi Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner’ın odasına girerek adliyede çalışan eşi için izin isteyen ve bu nedenle aralarında tartışma çıkan polis memuru ile Küçüköner, 15.00 sıralarında yaşanan tartışmanın ardından polis memurunun belinde bulunan beylik tabancası ile birlikte Küçüköner’i 5 yerinden vurması sonucunda gerçekleşti.

OLAY TARTIŞMAYLA BAŞLADI

Yaşanan olayla ilgili olarak polis memuru ile arasında sert konuşmalar geçtiği sanılan Küçüköner’in bu konuşma sonrasında polis memurunun bir anlık sinirli hali sonucunda vurulduğu iddia edildi. Polis memuru ve Mehmet Selim Kiraz’ın aralarında geçen konuşmanın detayı net olarak henüz verilmedi. Silahla vurulan Kiraz, derhal hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı ancak durumunun kritik olduğu belirtiliyor. Olayla ilgili kısa süre içerisinde Emniyet Müdürlüğü’nden açıklama yapılması bekleniyor.

DURUMU KRİTİK VE AĞIR

Antalya’nın Korkuteli İlçesi Cumhuriyet Savcısı Kadir Küçüköner, hakkında yapılan açıklamada durumunun ağır ve kritik olduğu, hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındığı açıklandı. Polis memurunun eşinin adliyede çalıştığı, kendisinin de bu konuda izin istemek için Küçüköner’in odasında bulunduğu belirtildi. İkili arasında başlayan tartışma silah sesleriyle sonuçlandı. Olayla ilgili kapsamlı soruşturma başlatıldı.

Yazar: Mustafa Doğanay

Mustafa Doğanay

Manisa’da yaşamını sürdüren Mustafa Doğanay Eskişehir Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Doğanay, 1999 yılından beri haber sektöründe faaliyet göstermektedir. Yaptığı magazin haberleri ile tanınan Doğanay, diğer kategorilerde de kendini kanıtlamıştır.

İlginizi Çekebilir

ABD ziyareti öncesi Başbakan’dan açıklama

ABD ziyareti öncesi Başbakan’dan açıklama

Başbakan Binali Yıldırım, Washington ziyareti öncesi Havaalanında gerçekleştirdiği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak ’cennet belgeleri’ iddialarına yanıt verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz