Polis, Uyuşturucu Satıcılarını Ateş Ederek Yakaladı!

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Adana'da uyuşturucu satıcılarına karşı baskın düzenledi. Polis ekiplerini karşılarında gören uyuşturucu satıcıları kaçmaya başlayınca polis havaya ateş ederek durdurdu. 17 kişi tutuklandı.


Adana’da baskına gelen polisleri karşılarında gören uyuşturucu satıcıları kaçmaya başladı. Polis ekipleri, kaçan zanlıları havaya ateş ederek yakalamayı başardı.

Polis, Uyuşturucu Satıcılarını Ateş Ederek Yakaladı!

POLİS EKİPLERİNİ GÖRÜNCE KAÇMAYA BAŞLADILAR

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez Seyhan ilçesinde ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına baskın düzenledi. Satış yaparken polis ekiplerini karşılarında gören ve kaçmaya başlayan torbacıları polis havaya ateş ederek yakaladı. Yapılan aramalarda 32 kilo 200 gram esrar, 1 kilo 375 gram eroin, bin 172 uyuşturucu hap, 2 gram kokain, bin 200 kök hintkeneviri ve 6 bin 500 lira ele geçirildi.

25 ZANLI YAKALANDI

Kent genelinde yapılan operasyonlarda 25 zanlı yakalanırken bunlardan 17’si tutuklandı, 8’i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilir

Tartıştığı sevgilisini kamyonet ile ezdi

Adana'da gerçekleşen olayda üniversite öğrencisi bir genç kızın sevgilisi ile tartıştıktan sonra sevgilisi tarafından kamyonet ile ezildiği ve 17 gündür koma halinde hastanede yattığı bilgisine ulaşıldı. Genç kızı kamyonetiyle ezip hastanelik eden adam ise ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir