Polisin dur ihtarına uymayıp kaçan araç kaza yaptı

Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan araç başka araçlara çarparak durdu. Duran araçtan yaya olarak kaçmaya başlayan bir kişi bir arabanın çarpması neticesi ağır yaralandı.


Polisin dur ihtarına uymayıp kaçan araç kaza yaptı

Edinilen bilgiye göre, Beyoğlu’nda polis ekipleri uygulama yaparken, vaziyetinden şüphelendikleri 34 NL 4159 plakalı arabası durdurmak istedi. Şoför ise aracı polislerin üstüne sürerek kaçmaya başladı. Bunun üstüne polis ekipleri, kaçan aracı takip etmeye başladı. Kısa zaman meydana gelen kovalamacanın sonrasında araç İstiklal Mahallesi Metrek Sokakta bulunan 3 araca çarptı. Çarpma sebebiyle otomobil hasar aldı. Bunun üstüne araçta bulunan biri çocuk 4 kişi kaçmaya başladı. Piyalepaşa Bulvarı’na kaçan zanlılardan biri, arabanın çarpması neticesi ağır yaralandı. Yaralı olay yerine gelen sağlık ekiplerince Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla alakalı inceleme başlatıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz