Polisten kaçmak için Maltepe’de ortalığı birbirine kattı

İstanbul Maltepe’de polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan bir şüpheli kaçmaya başlayınca ortalık savaş alanına döndü.


Polisten kaçmak için Maltepe’de ortalığı birbirine kattı

Maltepe’de ‘dur’ ihtarına uymayarak aracıyla kaçan şüpheli ile polis arasında nefes kesen bir kovalamaca meydana geldi. Ara sokaklarda süren kovalamacada şüpheli kişi, park halindeki bir araca çarpınca yaya olarak kaçmaya devam etti. Şüpheli kişi, bir müddet de devam eden kovalamacanın sonrasında yakalanarak gözaltına alındı.

POLİS ARACINA ÇARPIP KAÇMAYA BAŞLADI

Bir kadının kullandığı aracı trafikte sıkıştırdığı iddia edilen şüpheli, polisi alarma geçirdi. Polis, kadın şoförün ihbar ettiği şüpheli aracı durdurmak istedi.

Polisin ‘dur’ ihtarına uymayan şüpheli, polis arabasına çarparak kaçmaya başladı. Şüpheli ile polis arasında kovalamaca başladı. Zanlının peşindeki polis ekibi telsizden yardım isteyerek öbür ekiplerin aracın kaçış güzergahını kapatmasını istedi.

BU DEFA YAYA OLARAK KAÇMAK İSTEDİ

Kovalamaca esnasında şüpheli, ara sokaklara girerek izini kaybettirmeye çalıştı. Polisten kaçan şüpheli, Yaylı Sokak’ta da park halindeki bir cipe çarptı.

Araçtan inen şüpheli bu defa de yaya olarak kaçmaya başladı. Yaya olarak süren kovalamaca kısa sürdü. Kovalamaca esnasında bir polis memuru hafif biçimde yaralandı.

KELEPÇELENMEK İSTEMEDİ

Ara sokakta yakalanan şüpheli, kelepçelenerek polis otosuna bindirilmek istendi. Polise zorluk çıkarak şüpheli araca binmek istemeyerek kendini yere bıraktı. Yardıma gelen ekiplerle beraber şüpheli kişi, polis otosuna bindirildi.

Ekiplerin kaçan araçta yaptığı araştırmada içki şişesi dikkat çekti. Şüpheli polis merkezine götürülürken polisin olayla alakalı soruşturması devam ediyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz