Haber.com / Yusuf Bucak

Yusuf Bucak

Yusuf Bucak
1965 Erzurum doğumlu olan Yusuf Bucak gündemi her alanda takip ederek yazıya dökebilen başarılı bir yazardır. Bucak, İstanbul Üniversitesi'nde gördüğü eğitimin ardından genç yaşlarında haber sektörüne girerek yazarlık yapmaya başlamıştır.

Erdoğan’dan flaş BBP ittifak açıklaması!

Erdoğan’dan flaş BBP ittifak açıklaması!

İttifak hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Örneğin BBP başta olmak üzere bu oluşum içinde yer almak isteyen fakat oy dağılımı sebebiyle kendi başına milletvekili çıkartma olanağı bulunmayan partiler ise ittifaktaki herhangi bir partinin listesinde seçime girebileceklerdir. Cumhurbaşkanı adayının da bu güç birliği çerçevesinde tespit edilmesi gayet tabidir" şeklinde konuştu.

Haber Oku »

Gram altın kaç para oldu? güncel altın fiyatları – 23 Şubat

Gram altın kaç para oldu? güncel altın fiyatları – 23 Şubat

Kapalı Çarşı'da altın fiyatları bugün (23 Şubat 2018) ne kadar? Ekonomi uzmanlarına göre altın fiyatları, Şubat ayının son gününe kadar düşmesi bekleniliyor. 23 Şubat'ta altın ons değerinde düşüş gözlemlendi: 1.327 Dolar'dan işlem görüyor. Ekonomi uzmanları bu düşüşü Amerika'da meydana gelen son olaylara bağladı. FED faiz tutanaklarını açıkladı, tahvil piyasasında toparlanma meydana geldi. Dolar yükselişe geçince, Kapalı Çarşı bundan negatif etkilendi. 23 Şubat günü Kapalı Çarşı'da son durum…

Haber Oku »