Psikolojik sorunları olan Selena Gomez depresyondan çıkamıyor

Uzun zamandır psikolojik tedavi altında olan Selena Gomez, problemlerini aşamadığını açıkladı, “Yaşadığım süre boyunca depresyon ve anksiyete ile savaşacağım” dedi.


Psikolojik sorunları olan Selena Gomez depresyondan çıkamıyor

Selena Gomez, yaşamıyla alakalı çarpıcı itiraflarda bulundu. Harper’s Bazaar dergisine kapak olan şarkıcı, verdiği röportajda psikolojik problemlerinden bahsetti ve şu şekilde konuştu: “Hayatım boyunca depresyon ve anksiyete ile mücadele edeceğime inanıyorum. Bunu problem etmiyorum, her şeyden önce kendimi seçmem gerektiğini artık biliyorum. Sağlıklı olduğuma emin olmak istiyorum. Bundan daha mühim bir şey yok.”

Lupus hastası olan ve yakın arkadaşının geçen sene kendisine böbreğini vermesiyle iyileşen Gomez, yaşadıklarının sonrasında anksiyete tedavisi görmek için rehabilitasyon merkezine yatmıştı. Şarkıcı, Justin Bieber ile 2010 -2015 arası inişli çıkışlı bir aşk yaşamış ve bu ilişki yüzünden birçok sorun yaşadığı söylenmişti. İkili, geçtiğimiz kasımda tekrardan bir araya gelmişti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz