Pülümür’de Terörist Operasyonu: 2 kişi öldürüldü

Tunceli’nin Pülümür bölgesinde Jandarma Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 3 terörist öldürülürken teröristlere ait çeşitli mühimmat ve silahlarda ele geçirildi.


Pülümür’de Terörist Operasyonu: 2 kişi öldürüldü

Tunceli Valiliği tarafından gerçekleştirilen açıklamada,”Tunceli İl Jandarma Komutanlığı’mızca Pülümür İlçemiz Kızılmescit- Karagöl Dere Mevkii bölgesinde icra edilen operasyonda iki bayan, bir erkek olmak üzere toplam 3 terörist silahları ile beraber ölü olarak yakalanmıştır” dendi.

Ölü olarak ele geçirilen teröristlerden çıkan silahların birinin M 16, ikisinin ise kalaşnikof olduğu ve yüklü miktarda mühimmat çıktığı iletildi.

Güvenlik güçlerinin bölgede operasyona devam ettiği anlaşıldı.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu

Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanlarında da başarılı yayınlar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

ABD ziyareti öncesi Başbakan’dan açıklama

ABD ziyareti öncesi Başbakan’dan açıklama

Başbakan Binali Yıldırım, Washington ziyareti öncesi Havaalanında gerçekleştirdiği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak ’cennet belgeleri’ iddialarına yanıt verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz