Ronaldo dünya evine girmeye hazırlanıyor

Nişanlısından bir kız çocuğu olacak olan ünlü futbolcu Cristano Ronaldo’nun düğünün hemen ardından nişanlısı ile nikah masasına oturacağı söylendi.


Ronaldo dünya evine girmeye hazırlanıyor

Cristano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çiftinin bebeğinin kız mı yoksa erkek mi olacağı belli oldu. Dünyanın en başarılı 1. Futbolcusu olarak tanınan Ronaldo’nun 22 yaşındaki nişanlısından gelecek ay doğacak olduğu çocuğunun 8 aydır cinsiyeti basından saklanıyordu. Bugün Rodriguez’in dans hocası tarafından çiftin bebeklerinin cinsiyetinin kız olacak olduğu açıklandı. Cristano Ronaldo ve Georgina Rodriguez henüz daha evli olmamalarına rağmen bebek dünyaya geldikten sonra dünya evine girecek olduklarını ve Ronaldo’nun nişanlısına henüz daha evlenmeden ortalama 250.000 TL değerinde bir pırlanta yüzük aldığı biliniyor.

EVLİLİK TARİHLERİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Daha önce evlenecek oldukları açıklanan ancak ne zaman olduğu açıklanmayan Cristano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çiftinin henüz daha ne zaman evlenecek olduklarının tarihi net olarak belli değil. Ancak çiftin 1 ay sonrasında doğacak olan kız bebeklerinin ardından alınacak olan düğün tarihi ile birlikte hazırlıklara başlaması, gelinlik ve damatlık dikiminin hemen ardından çiftin dünya evine girmesinin beklendiği belirtiliyor. Ronaldo’nun son dönemde sahalardaki performansında bir sorun olmadığı da bilinen önemli bir detay.

DÜĞÜN NEREDE YAPILACAK

Sosyal medya üzerinden Ronaldo’nun takipçilerinin en çok merak edip sordukları sorulardan bir tanesi de bu. Ünlü futbolcu aynı çocuğunun cinsiyetinde olduğu gibi bu konuda da sessizliğini koruyor ve cevap vermekten kaçınıyor. Ancak Ronaldo’nun yakınlarından edinilen bilgiye göre dillere destan bir düğün olacağı söyleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz