Rusya’nın DEAŞ’a Füze Saldırısı Planladığı Savaş Gemileri Boğazdan Geçiyor

Rusya tarafından DEAŞ terör örgütüne savaş gemileri ile füze saldırısı gerçekleştireceği iddiası İstanbul Emniyetini alarma geçirdi. Füze yüklü gemiler İstanbul boğazından geçerken, emniyet güçleri tarafından 147 ayrı noktada güvenlik tedbiri alındı.


İstihbarat birimleri DEAŞ’ın Rus savaş gemilerine yönelik füze ve uzun namlulu silahlarla saldırı yapmayı planladığını tespit etti. İstanbul polisi alınan istihbaratın ardından teyakkuza geçti.

POLİS 24 SAAT NÖBET TUTUYOR

Boğazın her iki yakasında gemilerin karaya yakın seyrettiği ve muhtemel saldırıda kullanılabilecek 146 nokta tespit edildi. Buralarda 24 saat esasıyla polis nöbet tutuyor. Geçen gemilere hem bir helikopter hem de 2 hücümbot eşlik ediyor. (Kaynak: Akşam)

İlginizi Çekebilir

FETÖ, Kurban Bayramı ile ilgili kurban bağışı toplamaya hazırlanıyormuş

Bursa'da FETÖ terör örgütüne karşı gerçekleştirilen operasyon sonucunda 12 kişi gözaltına alınmıştı. Bu kişilerden aralarında doktor ve öğretmenlerin de bulunduğu 11 kişi adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda çok sayıda bir dolar ve Kurban Bayramı ile ilgili güncel kurban bağış listesi ele geçirildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir