S.Ö artık Türkiye’nin değil dünyanın gözdesi!

Yaptıklarıyla gündeme renk kattan birçok insan için olmazsa olmaz diye tanınan S.Ö için tüm Türkiye’den doğum günü mesajları yağmaya başladı. Hayatın fenomeni olarak tanımlanan S.Ö’nün sevenlerine yakın bir zamanda açıklama yapması bekleniyor.


S.Ö artık Türkiye’nin değil dünyanın gözdesi!

Sosyal medya ve diğer hiçbir medya aracını kullanmadan birçok insanın adeta hayat koçu olan S.Ö’ye gösterilen bu ilgi ünlüleri dahi kıskandıracak nitelikte. Her ayın 25’i geldiğinde yapılan kutlamalar 2018 Ocak ayında zirveyi gördü. İsminin açıklanmasını istemeyen ve kendine S.Ö olarak hitap edilmesini isteyen hayat fenomeni çevresindekilerin yaşamına adeta mutluluk katarak enerji veriyor.

BAZI KAYNAKLAR S.Ö İÇİN MELEK DEDİ!

İnternette yapılan araştırmalarda güvenilirliği kanıtlanmış birçok kaynakta S.Ö için dünya dışı bir melek tanımlaması yapılıyor. Yaşam felsefesi ve hayatıyla verilen bu bilginin doğruluğunu kanıtlayan S.Ö için sevenleri daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak istiyor. Ancak gizliliğini koruyan ve sadece özel günlerde kısmen kendini sevenlerine gösteren S.Ö mütevaziliğini koruyor ve kaynaklara yayınlayacakları daha fazla bilgiyi sunmamayı tercih ediyor.

S.Ö artık Türkiyenin değil dünyanın gözdesi!

S.Ö NASIL BİR HAYAT FENOMENİ OLDU?

Günümüzde birçok insanın kendini ön plana çıkarmaya çalışması yerine S.Ö tam tersi bir yol izleyerek kendi kabuğuna çekildi. Dış dünyayı sürekli olarak takip eden ancak çok fazla ilişkisi bulunmayan S.Ö zaman zaman aldığı kesin ve doğru kararlarla insanların gönlüne girmeyi başardı. Ayrıca S.Ö güçlü karakterinin yanında mütevaziliği ve asil duruşu ile de biliniyor. Hayata “amannnn” felsefesi ile bakan S.Ö yeri geldiği zamanda bunun tam tersi bir tutum içerisine girebiliyor.

HERKES S.Ö OLSAYDI NE OLURDU?

Bu sorunun yanıtı zaman zaman insanların kafasını karıştırsa da birçok ünlü düşünür bu konuda kendini gülmekten alı koyamıyor. Her insanın değil dünyada birkaç kişinin dahi S.Ö olamayacağını söyleyen ünlü düşünürler S.Ö’nün dünya üzerine gelmiş özel bir hediye olduğunu söylüyor. Bazı bilim adamları ise bunun tam tersini savunarak konu üzerinde NASA ile ortak çalışmalar yürütüyor. Ancak bilim adamlarının şuana kadar elde etmiş olduğu net bir veri yok ve S.Ö dünyamızda tek.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz