Şantajcı sapıklar 52 yıl cezayı duyunca baygınlık geçirdi!

İzmir’deki davada, küçük yaştaki E.A’yı, çıplak fotoğraflarla tehdit edip cinsel ilişkiye zorlayan 3 sapığa ceza yağdı. 52 yıl cezayı duyan Nazif S. bayıldı.


Şantajcı sapıklar 52 yıl cezayı duyunca baygınlık geçirdi!

İzmir’de görülen küçük yaştaki kıza yönelik cinsel istismar davasında hakim, tutuklu 3 sanığın gözünün yaşına bakmadı. 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı, internet ortamından tanıştığı küçük yaştaki E.A.’yı, kendisine gönderdiği çıplak fotoğraflarla tehdit edip, şantajla cinsel ilişkiye zorlayan tutuklu sanık Cihan K.’ya 132 sene 6 ay, aynı taktikle talihsiz kız ile cinsel birliktelik yaşayan Cihan K.’nın arkadaşları Yılmaz Ç.’ye 39 sene, Nazif S.’ye de 52 sene hapis cezası verdi. Cezayı duyan Nazif S. duruşma salonunda sinir krizi geçirip bayıldı.

İNTERNETTE TANIŞTI

Küçük yaştaki kız çocuğuna yönelik özellikli cinsel istismar olayı, 2016 senesinde E.A.’nın şikayeti ile gün yüzüne çıktı. İddiaya göre, her şey 2014 senesi Aralık ayında Cihan K. ile o dönem 14 yaşından olan E.A.’nın internet ortamında tanışması ile başladı. Küçük kızın güvenini kazanan Cihan K. internetten tanıştığı E.A.’nın kendisine gönderdiği çıplak fotoğraflarla şantaj yapmaya başladı. Cihan K., talihsiz kıza fotoğraflarını başkalarına gönderme ve ilişkiyi ailesine anlatma tehdidinde bulunup, şantajla cinsel ilişki kurmaya başladı.

Küçük kız korktuğu için Cihan K.’nın tehditlerine boyun eğerek kendisi ile birliktelik yaşamaya devam etti. 2016 senesi Mayıs ayında 16 yaşında olan E.A. aynı şantaj taktiği, tehdit ve zorlama ile bu defa Cihan K.’nın arkadaşı Yılmaz Ç. ile 2016 senesi Haziran ayında da Cihan K.’nın öbür arkadaşı Nazif S. ile cinsel birliktelik yaşadı. Bir çıkış yolu arayan talihsiz E.A. vaziyeti polise bildirdi. İhbar üstüne Cihan K, Nazif S. ve Yılmaz Ç. gözaltına alınarak tutuklandı.

ŞAŞIRTAN İFADELER

Tutuklu sanıklardan Cihan K, “Ben yalnızca 2014 senesinde mağdure ile ilişkiye girdiğimi kabul ediyorum. Mağdurenin yaşının da büyük olduğunu düşündüm. O biçimde ilişkiye girdim. 2016 senesindeki suçlamaları kabul etmiyorum, tamamen iftiradan ibarettir. Yattığım hapis cezası göz önünde bulundurularak tahliye ya da beraatimi istiyorum” şeklinde konuştu.

Tutuklu sanık Yılmaz Ç. de, hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini söyleyerek, “Böyle bir suçtan yargılandığım için utanç duyuyorum. Bu suçu işlediğime dair hiçbir kanıt yok. Yüce adaletinize güveniyorum” diyerek konuştu. Tutuklu sanık Nazif S. ise, “Ben bu şekilde bir suç işlemedim. Kabul etmiyorum. Ben daha önce kayınvalidemi öldürdüm. Bu suçu da işleseydim işlediğimi söylerdim. Beraatimi istiyorum” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz