Sarhoş olup sağa sola küfür eden İrem Derici çok pişman oldu!

Alkolün ayarını tuturamayıp sarhoş olan İrem Derici ayakta durmakta zorlanırken çevresine de küfürler yağdırmıştı. İrem Derici kendi görüntüleri izlediğinde çok pişman oldu ve “Görüntüleri görünce kendimden nefret ettim” dedi.


Sarhoş olup sağa sola küfür eden İrem Derici çok pişman oldu!

İrem Derici, Cihangir’de eğlencenin dozunu kaçırıp dağıtmasının sonrasında, “Herkesten özür dilerim. İzleyince kendimden nefret ettim. Esasında bu şekilde biri değilim” şeklinde konuştu.

“HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM”

İrem Derici, önceki gece Beyoğlu Jolly Joker’da sahne aldı. Üç gün önce Cihangir’de alkolün dozunu kaçıran şarkıcı, üzgün olduğunu belirtti. Derici, ayakta dahi durmakta zorlandığı gece, argo kelimeler kullanmış ve düşmekten son anda kurtulmuştu. Yaşananlardan dolayı utandığını dile getiren popçu, “Herkesten özür dilerim. Görüntüleri izleyince kendimden nefret ettim. Ben bu şekilde biri değilim. Ara sıra insan çok dolu oluyor, kendimi deşarj etmek istemiştim ama alkolü fazla kaçırmışım” şeklinde konuştu.

FERHAN ŞENSOY’A HEM SİTEM HEM TEŞEKKÜR ETTİ

Şarkıcı, mekan çıkışı koluna giren Ferhan Şensoy’a da hem sitem, hem de teşekkür etti. Yürümesine yardımcı olan tiyatrocu için, “Bana yardımcı olmuş. Ama keşke bir taksiye bindirseydi de yürütmeseydi. Bunlar da başımıza gelmeseydi. Ama olan oldu” diyen Derici, Şensoy’a evinde konuk etmesinden dolayı minnettar olduğunu da dile getirdi.

“RIZA KOCAOĞLU İLE ARKADAŞIZ”

O gece yanlarında olan Rıza Kocaoğlu’yla alakalı çıkan aşk dedikodularına ise, “Arkadaşız yalnızca. Sandığınız gibi bir vaziyet söz konusu dahi olamaz” sözleriyle nokta koydu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz